До уваги учнів і батьків!

Згідно рішення педагогічної ради ( протокол №16 від 30.10.20р. «Про режим роботи закладу в період з 2 по 16 листопада») навчання у гімназії відбувається у змішаній формі. Кожен клас ділиться на дві підгрупи, перший тиждень навчання здійснюється для І підгрупи – очно, а для ІІ- дистанційно. Наступного тижня групи міняються місцями. Це дозволить зменшити контакт та збільшити дистанцію між учнями під час проведення уроків. Уроки з темами, які важкі для самостійного опрацювання транслюються в онлайн режимі.

Учні ознайомлені з платформами, на яких здійснюється онлайн трансляція уроків, а також з електронними журналами, в яких виставляються оцінки.

Велике прохання до учнів слідкувати за розкладом і оголошеннями. Сподіваємось на підтримку і розуміння батьків тому, що дотримуватись протиепідемічних заходів є запорукою здоров’я дітей, і сьогодні, як ніколи, є актуальним.