До уваги батьків та учнів!!!

Шановні батьки та учні!

Хочемо нагадати, що гімназія навчається за змішаною формою, щоб дотримуватися дистанції, у зв’язку з епідемічною ситуацією. Одна підгрупа навчається очно, друга – онлайн.

Та підгрупа, що навчається онлайн,

1. За розкладом є учасником уроків на платформі Дискорт. Слідкуйте за оголошеннями у чаті.

2. Виконують завдання, які задають вчителі на уроці, слухаючи онлайн, або які задано на платформах Класрум, Дискорт, Моя школа. Зауважуємо, що завдання повинні здаватися вчасно, у вказаний вчителем термін, а не через тиждень, два і т.д. Якщо робота здана невчасно, вона оцінюється як невиконана. Роботи здаються не пізніше 18 год. у робочі дні.

3. Постійно підтримують зв'язок з класним керівником, повідомляючи про стан здоров’я та причини відсутності на занятті своєї підгрупи.

4. У разі хвороби під час занять своєї підгрупи учень залишається лікуватися вдома. Коли покращується самопочуття, повертається на навчання до другої підгрупи.

Не забувайте, що І семестр закінчується 24 грудня. Залишилося не так багато часу до виставлення семестрових оцінок.

Подбайте про те, щоб не було заборгованостей завчасно.