Увага! Прийом заяв на зврахування до 5 класу Новобузької гімназії.

До відома батьків, чиї діти планують навчатись у 5 класі Новобузької гімназії!!!

З 5 травня 2021 року розпочинається прийом заяв на зарахування до 5 класу гімназії. Закінчується прийом заяв 31 травня.

У разі, якщо кількість поданих заяв станом на 31 травня НЕ ПЕРЕВИЩУЄ 30 (загальна кількість місць у 5 класі) конкурсний відбір не проводиться і 1 червня видається наказ Про зарахування учнів до Новобузької гімназії.

У разі, якщо кількість поданих заяв станом на 31 травня ПЕРЕВИЩУЄ 30, то 1 червня гімназія повідомить Про проведення конкурсного відбору. За результатами конкурсу буде видано наказ Про зарахування учнів до 5 класу Новобузької гімназії.

Заяви приймаються щоденно в Новобузькій гімназії. Вхід в приміщення з заднього двору.

Адміністрація гімназії.