2019-2020 навчальний рік

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Математика

  • Король С., 6 кл., IV місце
  • Черкасова В., 7 кл., ІІІ місце
  • Салатенко В., 8 кл., ІІІ місце
  • Баланчук Ю., 10 кл., І місце
  • Дарій К., 11 кл., І місце

Хімія

  • Мякенький А., 7 кл., І місце
  • Гудим А., 8 кл., ІІ місце
  • Атаходжаєва В., 9 кл., IV місце
  • Лях о., 10 кл., ІІ місце
  • Фількевич О., 11 кл., І місце

Економіка

  • Дівуха Д., 9 кл. - І місце
  • баланчук Ю., 10 кл. - І місце
  • Нагорна О., 11 кл. - І місце

Історія

  • Романова Д., 8 кл. - ІІІ місце
  • Литвиненко О., 9 кл. - ІІ місце
  • Проценко А., 10 кл. - ІІІ місце
  • Грицюк М., 11 кл. - І місце

Англійська мова

  • Гудим А., 8 кл. - І місце
  • Каратєєва Д., 8 кл. - ІІ місце
  • Коновалова А., 9 кл. - І місце
  • Гаркавенко Є., 10 кл. - ІІ місце
  • Нагорна О., 11 кл. - ІІ місце

Біологія

  • Романова Д., 8 кл. - ІІІ місце
  • Завадська Т., 9 кл. - ІІІ місце
  • Баланчук Ю., 10 кл. - ІІ місце
  • Фількевич О., 11 кл. - І місце

Зарубіжна література

  • Литвиненко О., 9 кл. - І місце
  • Лях О., 10 кл. - ІІ місце
  • Лущишин В., 11 кл. - ІІ місце

Правознавство

  • Шварьова Є., 9 кл. - І місце

Астрономія

  • Щербак Д., 10 кл. - ІІ місце
  • Матюшин Б., 11 кл. - І місце

Екологія

  • Фількевич О., 11 кл. - І місце

Українська мова

  • М'якенький А., 7 кл. - І місце
  • Гудим А., 8 кл. - ІІ місце
  • Литвиненко О., 9 кл. - ІІІ місце
  • Гаркавенко Є., 10 кл. - ІІ місце
  • Дарій К., 11 кл. - І місце

Інформаційні технології

  • Салатенко В., 8 кл. - ІІ місце
  • Шевченко В., 9 кл. - І місце
  • Щербак Д., 10 кл. - І місце
  • Матюшин Б., 11 кл. - ІІ місце

Трудове навчання

  • Романова Д., 8 кл. - ІІ місце

2018-2019 навчальний рік

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Географія

Отроду Дар'я, 10 клас - ІІІ місце

Англійська мова

Крамаренко В., 11 клас - ІІІ місце

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

19.01.2019 - географія, російська мова і література

20.01.2019 - англ. мова, математика

26.01.2019 - укр. мова та література, біологія

27.01.2019 - історія

26-27.01.2019 - фізика

02.02.2019 - французька та іспанська мови

03.02.2019 - хімія

02-03.02.2019 - інформатика

09.02.2019 - економіка

09-10.02.2019 - інформаційні технології

10.02.2019 - німецька мова

16.02.2019 - астрономія

17.02.2019 - правознавство

23.02.2019 - екологія

23-24.02.2019 - трудове навчання

Районний етап

Результати участі учнів гімназії у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін (ІІ етап) за останні три роки

Предмет К-сть учасників І місце ІІ місце ІІІ місце
2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р.
1 Українська мова та літ-ра 7 5 5 2 2 4 5 3 - - - 1
2 Хімія 5 5 4 1 3 4 3 2 - 1 - -
3 Біологія 7 4 4 1 - 1 4 4 1 1 - 1
4 Англійська мова 6 5 4 2 3 2 3 1 2 1 1 -
5 Зарубіжна літ-ра 4 3 3 1 1 1 3 2 - - - -
6 Історія 5 4 4 4 3 3 - - 1 1 - -
7 Математика 8 6 6 5 5 3 2 1 1 1 - 2
8 Фізика 4 4 5 2 1 2 1 1 - - 2
9 Правознавство 3 4 3 2 3 1 1 1 1 - - -
10 Географія 6 4 4 4 1 3 1 2 - - - 1
11 Економіка 4 3 3 3 3 3 - - - 1 - -
12 Трудове навчання 1 - 2 - - 1 1 - 1 - - -
13 Астрономія 1 1 1 1 - 1 - 1 - - - -
14 Інформатика Інформ.технол. 3 - 4 - - - 1 - 4 - - -
15 Екологія 2 2 1 - - 1 1 2 - 1 - -
16 Всього 66 50 53 28 24 30 25 20 11 7 1 7

Олімпіада із зарубіжної літератури

  • Павлюк О., 11 клас - І місце

Олімпіада з хімії

  • Гудим А., 7 клас - І місце
  • Литвиненко О., 8 клас - І місце
  • Фількевич О., 10 клас - І місце
  • Салатенко Г., 11 клас - І місце

Олімпіада з астрономії

  • Черватюк В. 11 клас - І місце

Олімпіада з географії

  • Литвиненко О., 8 клас - ІІІ місце
  • Гаркавенко Є., 9 клас - І місце
  • Проценко А., 9 клас - ІІІ місце
  • Отрода Д., 10 клас - І місце
  • Царьов М., 11 клас - І місце

Олімпіада з трудового навчання

  • Завадська Т., 8 клас - І місце
  • Момотенко В.-І., 9 клас - ІІ місце

Олімпіада з економіки

  • Гаркавенко Є., 9 клас - І місце
  • Нагорна О., 10 клас - І місце
  • Царьов М., 11 клас - І місце

Олімпіада з екології

  • Салатенко Г., 11 клас - І мсце

Олімпіада з правознавства

  • Проценко А., 9 клас - IV місце
  • Філіпова А., 10 клас - І місце
  • Черватюк В., 11 клас - ІІ місце

Олімпіада з математики

  • Туровець Д., 6 клас - ІІІ місце
  • Каратєєва Д., 7 клас - ІІ місце
  • Завадська Т., 8 клас - ІІІ місце
  • Баланчук Ю., 9 клас - І місце
  • Фількевич О., 10 клас - І місце
  • Царьов М., 11 клас - І місце

Олімпіада з інформаційних технологій

  • Філіпенко В., 8 клас - ІІ місце
  • Горбачевський В., 9 клас - ІІ місце
  • Матюшин Б., 10 клас - ІІ місце
  • Крамаренко В., 11 клас - ІІ місце

Олімпіада з української мови та літератури

  • Гудим А., 7 клас - І місце
  • Литвиненко О., 8 клас - ІІІ місце
  • Гаркавенко Є, 9 клас - І місце
  • Дарій К., 10 клас - І місце
  • Подзігун С., 11 клас - і місце

Олімпіада з біології

  • Герасімова Д., 8 клас - ІІІ місце
  • Дарій К., 10 клас - ІІ місце
  • Салатенко Г., 11 клас - І місце

Олімпіада з фізики

  • Романова Д., 7 клас - ІІІ місце
  • Литвиненко О., 8 клас - І місце
  • Проценко А., 9 клас - ІІІ місце
  • Мушаровська Т., 10 клас - І місце
  • Царьов М., 11 клас - IV місце

Олімпіада з анлійської мови

  • Коновалова А., 8 клас - І місце
  • Гаркавенко Є., 9 клас - ІІ місце
  • Дарій К., 10 клас - І місце
  • Крамаренко В., 11 клас - ІІ місце

Олімпіада з історії

  • Литвиненко О., 8 клас - І місце
  • Жуков В., 9 клоас - І місце
  • Філіпова А., 10 клас - І місце
  • Павлюк О., 11 клас - І місце

ІІ (районний ) етап Олімпіад та конкурсів провести за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в такі терміни:

Дата проведення Предмет Місце проведення
18.11.2018 Історія Новобузька ЗОШ № 7
Англійська мова
Конкурс імені Яцика
25.11.2018 Біологія
Конкурс імені Шевченка
02.12.2018 Українська мова і література
Інформаційні технології
Математика
09.12.2018 Правознавство
Екологія
15.12.2018 Трудове навчання
Новобузька ЗОШ № 4
Географія Новобузька гімназія
16.12.2018 Економіка Новобузька гімназія
23.12.2018 Астрономія Новобузька ЗОШ № 7
Хімія
Зарубіжна література

2017-2018 навчальний рік

Результати участі учнів гімназії у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін за останні 3 роки.

ІІІ (обласний) етап

Предмет Кількість учасників І місце ІІ місце ІІІ місце
2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2015-2016 н.р. 2017-2018 н.р. 2017-2018 н.р.
1 Математика 3 1 1
2 Географія 2 1 2 1
3 Економіка 2 1 1 2 1 1 1
4 Українська мова та література 1 2 1
5 Історія 1 1 1
6 Англійська мова 2 1 1
7 Правознавство 1
8 Зарубіжна література 1 1
9 Фізика 1
10 Всього 10 9 14 1 1 2 1 3 3 5 5 4

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Економіка

Пікуль К., 9 кл. - І місце

Подзігун С., 10 кл. - І місце

Гафурова Е., 11 кл. - ІІ місце

Українська мова та література

Подзігун Сніжана, 10 кл. - ІІ місце

Дарій Катерина, 9 кл. - ІІІ місце

Англійська мова

Крамаренко Вікторія, 10 кл. - ІІІ місце

Правознавство

Філіпова Анна, 9 кл. - ІІІ місце

Зарубіжна література

Пікуль Катерина, 9 кл. - ІІІ місце

Павлюк Олена, 10 кл. - ІІ місце


Згідно з наказом по гімназії №151 від 26.12.2017 р. підведено підсумки участі учнів гімназії у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з основ наук.

Аналізуючи участь наших учнів в цьому етапі, можна відзначити, що: брали участь 52 учні, що на 14 менше ніж в минулому навчальному році та на 2 менше ніж в 2015-2016 н.р.

Говорячи про результати олімпіад, слід відзначити учнів, які виявилися переможцями в декількох олімпіадах, це учениця 9 класу Пікуль К., яка перемогла в олімпіаді з фізики, зарубіжної літератури, економіки, Салатенко А., учениця 10 класу – математика, хімія, Гаркавенко Є., учениця 8 класу – математика, англійська мова, Мушаровська Т., учениця 9 класу – математика, історія, Дарій К., учениця 9 класу – хімія, англійська мова, українська мова, Подзігун С., учениця 10 класу – українська мова та економіка.

Результати участі учнів гімназії у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін (ІІ етап) за останні три роки

Предмет К-сть учасників І місце ІІ місце ІІІ місце
2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р.
1 Українська мова та літ-ра 5 7 5 3 2 2 2 5 3 - - -
2 Хімія 4 5 5 - 1 3 1 3 2 3 1 -
3 Біологія 6 7 4 1 1 - 4 4 4 1 1 -
4 Англійська мова 7 6 5 2 2 3 5 3 1 - 1 1
5 Зарубіжна літ-ра 3 4 3 1 1 1 - 3 2 2 - -
6 Історія 4 5 4 2 4 3 1 - 1 1 -
7 Математика 6 8 6 4 5 5 2 2 1 - 1 -
8 Фізика 4 4 4 3 2 1 1 1 1 - - -
9 Правознавство 3 3 4 - 2 3 1 1 1 2 - -
10 Географія 3 6 4 3 4 1 - 1 2 - - -
11 Економіка 3 4 3 3 3 3 - - - - 1 -
12 Трудове навчання 1 1 - 1 - - - 1 - - - -
13 Астрономія 1 1 1 1 1 - - - 1 - - -
14 Інформатика Інформ.технол. 3 3 - - - - 1 1 - 2 - -
15 Екологія 1 2 2 - - - 1 1 2 - 1 -
16 Фізична культура - - - - - - - - - - -
17 Всього 54 66 50 24 28 24 17 25 20 11 7 1

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Правознавство
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
4 (8) Павлов А. ІІ
5 (9) Філіпова А. І
6 (10) Черватюк В. І
7 (11) Чорний О. І
Українська мова
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
3(7) Литвиненко О. ІІ
4(8) Гаркавенко Є.ІІ
5(9) Дарій К. І
6(10) Подзігун С. І
7(11) Гафурова Є. ІІ
Екологія
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
6 (10) Салатенко А. ІІ
7 (11) Ткаченко А. ІІ
Економіка
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
5 (9) Пікуль К. І
6 (10) Подзігун С. І
7 (11) Гафурова Е. І
Географія
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
4 (8) Захаров К. ІІ
5(9) Отрода Д. -
6 (10) Царьов М. І
7(11) Гафурова Е. ІІ
Математика
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
2(6) Каратєєва Д. ІІ
3(7) Завадська Т. І
4(8) Гаркавенко Є. І
5(9) Мушаровська Т. І
6(10) Салатенко А. І
7(11) Попов А. І
Історія
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
4(8)Проценко А.ІV
5(9) Мушаровська Т. І
6(10) Павлюк О. І
7(11) Дядченко О. І
Хімія
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
3(7) Литвиненко О. ІІ
4(8) Жуков В. ІІ
5(9) Дарій К. І
6(10) Салатенко А. І
7(11) Дядченко О. І
Зарубіжна
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
5(9) Пікуль К. І
6(10) Павлюк О. І
7(11) Гафурова Е. ІІ
Біологія
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
6 (9) Дарій К. ІІ
6(10) Салатенко А. ІІ
7 (11) Дядченко О. ІІ
7(11) Басік А. ІІІ
Фізика
Клас Учасник Результат (зайняте місце)
3(7) Литвиненко О. IV
4(8) Проценко А. IV
5(9) Пікуль К. І
6(10) Басік А. ІІ
Англійська мова
КласУчасник Результат (зайняте місце)
4(8) Гаркавенко Є. І
5(9) Дарій К. І
6(10) Крамаренко В. І
6(10) Мушаровська А. ІІІ
7(11) Гафурова Е. ІІ

Графік проведення І туру предметних олімпіад згідно з наказом по гімназії № 98 від 01.09.2017

· Українська мова та література – 02-06.10.2017 р., відповідальні Горват О.В., Королькова С.В., Канівець О.В.

· Математика – 09-12.10.2017 р. відповідальні Березовська Н.І., Погрібна Л.В., Блащук О.В.

· Англійська мова – 16-20.10.2017р. відповідальні Козубенко В.В., Дерев’янко Г.В.

· Фізика - 16-20.10.2017р., відповідальний Коцюба А.В.

· Економіка, географія – 30.10-03.11.2017 р., відповідальна Сумарокова І.В.

· Зарубіжна література -– 09-12.10.2017 р. відповідальні Канівець О.В., Коробова Ю.В., Горват О.В.

· Інформатика - 30.10-03.11.2017 р. відповідальна Коробова Ю.В.

· Хімія – 13-17.11.2017 р. відповідальна Леонова В.М.

· Історія, правознавство – 06-10.11.2017р. відповідальна Мельничук Т.А.


2016-2017 навчальний рік

Переможці районних олімпіад брали участь в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін

· Царьов Максим

· Подзігун Сніжана

· Гафурова Елеонора

· Кислякова Надія

· Царьова Анастасія

· Благушак Дар´я

· Гаркавенко Влад

· Нагорна Аліна

· Дядченко Олександр

Переможцями стали

· Царьов Максим, з географії та фізики

· Подзігун Сніжана, з української мови та літератури

· Гафурова Елеонора з економіки

· Благушак Дар´я, з англійської мови та історії

· Гаркавенко Влад, з української мови та літератури

Найвищі нагороди

Найвищу перемогу здобула Гафурова Елеонора та Царьова Анастасія, які стали абсолютними переможцями ІІІ (обласного) етапу з економіки. Хочемо зазначити, що Гафурова Елеонора та Царьова Анастасія запрошені до участі у Всеукраїнській олімпіаді з економіки, яка відбудеться з 27 березня – 31 березня у Львові.

Пишаємося досягненнями наших гімназистів, вітаємо їх з перемогою, а дівчатам Елеонорі та Анастасії бажаємо успіхів у подальшій роботі!


Альтернативна міжнародна олімпіада "Наланда"

Європейський центр дистанційної освіти Наланда запропонував взяти участь в престижній Міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда – 2016». Вона проводилася з таких предметів: українська мова, англійська мова, математика, біологія, інформатика. В цій олімпіаді брали участь такі країни, як Литва, Казахстан, Україна, Білорусія та інші. Всього понад 300 навчальних закладів. Наш заклад зайняв 73 місце. Максимальний бал, який міг набрати учасник – 100.Середній бал гімназистів – 77. Ми одержали грамоти з Європейського центру дистанційної освіти Наланда. Приємно відзначити, що учні гімназії отримали тільки дипломи І ступеня, які мають назву Дракон, дипломи ІІ ступеня, які мають назву Леви та дипломи ІІІ ступеня, які мають назву Фенікси.

1(5) клас

1. Дар'я Лисенко - диплом II ступеня «Леви»

2. Дар'я Романова - диплом II ступеня «Леви»

3. Дар'я Путік - диплом II ступеня «Леви»

4. Дар'я Коваленко - диплом II ступеня «Леви»

5. Анастасія Гудим - диплом II ступеня «Леви»

3(7) клас

1. Кирило Захаров - диплом II ступеня «Леви»

2. Олександр Нечай - диплом II ступеня «Леви»

3. Володимир Жуков - диплом II ступеня «Леви»

4. Андрій Чумак - диплом II ступеня «Леви»

5. Денис Дубінський - диплом І ступеня «Дракони»

6. Дмитро Діброва - диплом II ступеня «Леви»

7. Владислав Дрозденко - диплом П ступеня «Леви»

8. Юлія Баланчук - диплом II ступеня «Леви»

9. Дар'я Щербак - диплом II ступеня «Леви»

10. Юлія Сидорчук - диплом II ступеня «Леви»

11. Віктор Лагодіснко - диплом II ступеня «Леви»

12. Олег Лях - диплом II ступеня «Леви»

13. Єлизавета Гаркавенко - диплом II ступеня «Леви»

4(8) клас

1. Катерина Дарій - диплом II ступеня «Леви»

5(9) клас

2. Надія Кислякова - диплом II ступеня «Леви»

3. Максим Царьов - диплом III ступеня «Фенікси»

6(10) клас

1. Олександр Васильєв - диплом І ступеня «Дракони»

2. Елеонора Гафурова - диплом II ступеня «Леви»


Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Вітаємо учнів, переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017 н.р., та вчителів, які їх підготували!
Астрономія, 25.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
7 (11) Нагорна А. І
Правознавство, 25.12.2016
Клас УчасникРезультат(зайняте місце)
5 (9) Сухара К. ІІ
6 (10)Дядченко О.І
7 (11) Благушак Д. І
Українська мова та література, 25.12.2016
Клас Учасник Результат(зайняте місце)
3 (7) Савченко Я. ІІ
4 (8)Галагуз Є.ІІ
5 (9) Подзігун С.І
6 (10)Гафурова Е.
Орловська А.
ІІ
ІІ
7 (11) Гаркавенко В.
Царьова А.
І
ІІ
Зарубіжна література, 18.12.2016
Клас Учасник Результат(зайняте місце)
5 (9) Сухара К.
Подзігун С.
ІІ
І
6 (10)Брігіда О.ІІ
7 (11) Рузанкова Р. І
Біологія, 18.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
4 (8) Матюшин Б. ІІІ
5 (9)Царьов М.
Кислякова Н.
ІІ
6 (10)Басік А.
Чорний О.
ІІ
ІІ
7 (11) Нагорна А.
Мишеніні В.
І
ІІ
Англійська мова, 18.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
4 (8) Дарій К.
Галагуз Є.
І
ІІ
5 (9)Мушаровська А.ІІІ
6 (10)Гафурова Е.
Орловська А.
ІІ
ІІ
7 (11)Благушак Д. І
Інформаційні технології, 18.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
5 (9) Безпалий Д.
Царьов М.
7 (11) Гаркавенко В. ІІ
Екологія, 11.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
7 (11) Нагорна А.
Мишеніна В.
ІІ
ІІІ
Історія, 11.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
4 (8)Отрода Д. І
5 (9)Кислякова Н.І
6 (10)Гафурова Е.
Чорний О.
І
ІІІ
7 (11) Благушак Д. І
Фізика, 11.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
3 (7) Проценко А. І
4 (8) Пікуль К. ІІ
5 (9)Царьов М.І
7 (11)Рузанкова Р.IV
Математика, 04.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
1 (5)
2 (6)Завадська Т.
Дівуха Д.
І
ІІ
3 (7)Гаркавенко Є.І
4 (8)Мушаровська Т.ІІ
5 (9)Царьов М.І
6 (10)Гафурова Е.
Попов А.
І
ІІІ
7 (11)Царьова А.І
Трудове навчання, 04.12.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
5 (9) Крамаренко В. ІІ
Економіка, 27.11.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
1 (5)
2 (6)
3 (7)
4 (8)
5 (9)Подзігун С.І
6 (10)Гафурова Е.І
7 (11) Царьова А.
Благушак Д.
І
ІІІ
Географія, 26.11.2016
КласУчасник Результат(зайняте місце)
1 (5)
2 (6)
3 (7)
4 (8)Отрода Д. І
5 (9)Царьов М.І
6 (10)Васильєв О.І
7 (11)Царьва А.
Благушак Д.
І
ІІ
Хімія, 20.11.2016
КласУчасникРезультат(зайняте місце)
1 (5)
2 (6)
3 (7)Жуков В.ІІІ
4 (8)Матюшин Б.ІІ
5 (9)Царьов М.ІІ
6 (10)Гафурова Е.ІІ
7 (11)Рузанкова Р.І

2015 - 2016 навчальний рік


Поздоровляємо учнів, переможців районних та обласних предметних олімпіад 2015-16н.р., а також учителів, які їх підготували:

№ з/п ПІБ учня Клас Змагання, у яких брав участь
назва районний
результат
обласний
результат
Вчитель
1 ГаркавенкоЄ.
Отрода Д.
Царьов М.
Гафурова Е.
6
7
8
9
Олімпіада з математики І місце
ІІ місце
І місце
ІІ місце
Березовська Н.І.
2 Царьова А.
Дуйловська А.
10
11
Олімпіада з математики І місце
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Погрібна Л.В.
Павлова І.Ф.
3 Васильєв О
Царьова А.
Дуйловська А.
9
10
11
Олімпіада з географії І місце
І місце
І місце

ІІІ місце
ІІІ місце
Сумарокова І.В.
4 Васильєв О.
Благушак Д.
Дуйловська А.
9
10
11
Олімпіада з економіки І місце
І місце
І місце
І місце
ІІІ місце
Сумарокова І.В.
5 Царьов М.
Басік А.
Нагорна А.
Мішеніна В.
Лалаян А.
Кравченко А.
8
9
10
10
11
11
Олімпіада з біології ІІ місце
ІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
І місце
ІІ місце
Сухорукова Л.А.
6 Лалаян А. 11 Олімпіада з екології ІІ місце Сухорукова Л.А.
7 Мушаровська Т.
Царьов М.
Басік А.
Рузанкова Р.
Дуйловська А.
7
8
9
10
11
Олімпіада з фізики ІІ місце
І місце
І місце
ІІІ місце
І місце
Коцюба А.В.
8 Литвиненко О.
Дарій К.
Лалаян А.
Завадська Т.
Нечай О.
Орловська А.
Лахтіонова М.
5
7
11
5
6
9
10
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика І місце
ІІ місце
І місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Королькова С.В.
Канівець О.В.
Горват О.В.
9 Дарій К.
Гаркавенко В.
Лалаян А.
Подзігун С.
ДядченкоО.
7
10
11
8
9
Олімпіада з української мови І місце
І місце
І місце
ІІ місце
ІІ місце
Королькова С.В.
Канівець О.В.
Горват О.В.
10 Благушак Д.
Мушаровська А.
Подзігун С.
Гаркавенко В.
Дядченко О.
Гафурова Е.
Юр’єва А.
10
8
8
10
9
9
11
Олімпіада з англійської мови І місце
ІІ місце
ІІ місце
ІІ місце
ІІ місце
ІІ місце
І місце
Тріско О.Ю. Козубенко В.В.
11 Царьов М.
Гафурова Е.
Гаркавенко В.
Дуйловська А.
8
9
10
11
Олімпіада з хімії ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
Леонова В.М.
12 Савіцька Я.
Сухара К.
Чорний О.
Благушак Д.
Предко Д.
8
8
9
10
11
Олімпіада з історії І місце
ІІІ місце
ІІ місце
І місце
І місце
ІІІ місце
Мельничук Т.А.
13 Брігіда О.
Благушак Д.
Петрова І.
9
10
11
Олімпіада з правознавства ІІІ місце
ІІ місце ІІІ місце
Мельничук Т.А.
14 Мокрякова О.
9 Олімпіада з трудового навчання І місце
Каратєєва Н.О.
15 Юр’єва А.
11 Олімпіада з астрономії І місце
Коцюба А.В.
16 Дядченко О.
Царьова А.
Юр’єва А.
9
10
11
Олімпіада інформаційні технології ІІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
Коробова Ю.В.
17 Брігіда О.
Благушак Д.
Лалаян А.
9
10
11
Олімпіада із заруб. літерат. ІІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
Горват О.В.
Канівець О.В.
18 Дівуха Д.
Дарій К.
Мушаровська А.
Дядченко О.
Гаркавенко В.
Лалаян А.
Савченко Я.
5
7
8
9
10
11
6
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка І місце
ІІ місце
І місце
ІІ місце
І місце
І місце
ІІ місце
Канівець О.В.
Горват О.В.
Королькова С.В.


2014 - 2015 навчальний рік

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з основ наук грамотами відділу освіти нагороджені:

1. Подзігун Сніжана – учениця 3 (7) класу, - переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Березовська Н.І.)
- олімпіади з української мови та літератури (вчитель Горват О.В.).

2. Царьова Анастасія – учениця 5 (9) класу,- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Павлова І.Ф.),
- олімпіади з географії (вчитель Сумарокова І.В.),
- олімпіади з фізики (вчитель Садова А.М.).

3. Дуйловська Анастасія - учениця 6 (10) класу,- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчителі Погрібна Л.В. і Павлова І.Ф.),
- олімпіади з географії (вчитель Сумарокова І.В.),
- олімпіади з фізики (вчитель Садова А.М.),
- олімпіади з хімії (вчитель Леонова В.М.).

4. Лалаян Амалія - учениця 6 (10) класу,- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Королькова С.В.),
- олімпіади з історії (вчитель Мельничук Т.А.).

5. Шевченко Анастасія - учениця 7 (11) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Канівець О.В.),
- олімпіади з географії (вчитель Сумарокова І.В.),
- олімпіади з економіки (вчитель Сумарокова І.В.).

6. Романова Анастасія - учениця 7 (11) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії(вчитель Мельничук Т.А.),
- олімпіади з фізики (вчитель Садова А.М.).

7. Кравченко Аліна - учениця 6 (10) класу,- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Сухорукова Л.А.),
- олімпіади з економіки (вчитель Сумарокова І.В.).

8. Рузанкова Руслана - учениця 5 (9) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії(вчитель Мельничук Т.А.),
- олімпіади з хімії (вчитель Леонова В.М.).

9. Вірменська Аліна - учениця 7 (11) класу,- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчителі Погрібна Л.В. і Березовська Н.І.).

10. Шибецька Вікторія - учениця 7 (11) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Козубенко В.В.).

11. Логінова Вікторія - учениця 7 (11) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Садова А.М.)

12. Юр’єва Анна - учениця 6 (10) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Козубенко В.В.).

13. Лахтіонова Марія - учениця 5 (9) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Горват О.В.)

14. Благушак Дар’я - учениця 5 (9) класу,- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Тріско О.Ю.)

15. Дядченко Олександр - учень 4 (8) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчителі Горват О.В., Канівець О.В.).

16. Васильєв Олександр - учень 4 (8) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Сумарокова І.В.).

17. Царьов Максим - учень 3 (7) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (вчитель Садова А.М.).

18. Матюшин Богдан - учень 2 (6) класу,
- переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики( вчитель Березовська Н.І.)

Призерами районних олімпіад стали 10 учнів, які зайняли 6 других місць і 4 третіх місць.

За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з основ наук другі місця зайняли:

1. Юр’єва Анна - учениця 6 (10) класу,
- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Козубенко В.В.).

2. Дуйловська Анастасія - учениця 6 (10) класу,- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії(вчитель Сумарокова І.В.),

Треті місця зайняли:

1. Дядченко Олександр - учень 4 (8) класу,
- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчителі Горват О.В., Канівець О.В.).
2. Лахтіонова Марія - учениця 5 (9) класу,
- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Горват О.В.)
3. Лалаян Амалія - учениця 6 (10) класу,- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Королькова С.В.),
4. Шибецька Вікторія - учениця 7 (11) класу,
- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Козубенко В.В.).
5. Романова Анастасія - учениця 7 (11) класу,
- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Мельничук Т.А.),
6. Подзігун Сніжана – учениця 3 (7) класу,- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Березовська Н.І.)
7. Царьова Анастасія – учениця 5 (9) класу,- призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Павлова І.Ф.)
- олімпіади з географії (вчитель Сумарокова І.В.)



2013-2014 навчальний рік

ІІ етап (районний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2013-2014 н.р

Олімпіада клас Брали участь ІІ (районний )етап
І місце ІІ місце ІІІ місце
Українська мова та література 7 1 Шилюк А.
8 1 Гаркавенко В.
9 1 Лалаян А.
10 1 Шевченко А.
11 1 Нагорна А.
Всього 5 4 1
Хімія 8 1 Гаркавенко В.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Романова А.
11 1 Смакула Я.
Всього 4 2 1 1
Біологія 8 1 Нагорна А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Курдіяш І.
11 2 Берест О. Нагорна А.
Всього 5 3 1
Англійська мова 8 1 Благушак Д.
9 1 Юр’єва А
10 1 Шибецька В.
11 1 Нагорна А.
Всього 4 4
Історія 7
8 2 Царьова А. Благушак Д.
9 2 Лалаян А. Юр’єва А
10 1 Вірменська Ар.
11 1 Нагорна А.
Всього 6 2 1 3
Математика 6 1 Царьов М.
7 1 Дядченко О.
8 1 Царьова А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Вірменська Ар.
11 1 Смакула Я.
Всього 6 5
фізика 7 1 Шилюк А.
8 1 Царьова А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Шевченко А.
11 1 Козир В.
всього 5 3 1 1
Правознавство 9 1 Петрова І.
10 1 Романова А.
11 2 Уманська Т. Бєляк О.
всього 4 1 2 1
астрономія 10
11 1 Берест О.
Всього 1 1
Географія 7
8 2 Гаркавенко В. Благушак Д.
9 2 Юр’єва А. Дуйловська А.
10 2 Шевченко А. Курдіяш І.
11 2 Смакула Я. Вишніцька О.
Всього 8 3 1 2
інформатика 9 1 Шинковський Г.
10 1 Підгорна Т.
11 1 Шилюк М.
Всього 3
Екологія 11 1 Уманська Т.
Всього 1 1
Економіка 9 2 Предко Д. Кузьменко В.
10 2 Шевченко А. Курдіяш І.
11 2 Смакула Я. Вишніцька О.
Всього 6 3 3
Світова література 8 1 Гаркавенко В.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Підгорна Т.
11 1 Нагорна А.
Всього 4 1 1
Трудове навчання 9 1 Біла К.
11 1 Смакула Я.
Всього 2 2
Фізична культура 10
11 2 Бєляк О. Чупіра Р.
Всього 2 2
Всього 65 34 15 8

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад2013-2014 н.р

Олімпіада клас Брали участь ІІІ (обласний )етап
І місце ІІ місце ІІІ місце
Українська мова та література 7
8 1 Гаркавенко В.
9 1 Лалаян А.
10 1 Шевченко А.
11 1 Нагорна А.
Всього 4 2
Хімія 8
9
10
11
Всього
Біологія 8
9
10
11
Всього
Англійська мова 8 1 Благушак Д.
9 1 Юр’єва А.
10 1 Шибецька В.
11 1 Нагорна А.
Всього 4 1
Історія 7
8
9 1 Лалаян А.
10
11 1 Нагорна А.
Всього 2 1
Математика 6
7
8 1 Царьова А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Вірменська Ар.
11 1 Смакула Я.
Всього 4 1
фізика 7
8 1 Царьова А.
9 1 Дуйловська А.
10
11
всього 2 2
Правознавство 9
10
11
всього
астрономія 10
11
Всього
Географія 7
8
9
10 1 Шевченко А.
11 1 Смакуля Я.
Всього 2 2
Інформатика 9
10
11
Всього
Екологія 11
Всього
Економіка 9
10 1 Шевченко А.
11 2 Смакуля Я. Вишніцка О.
Всього 3 1 1
Світова література 8
9
10 1 Підгорна Т.
11
Всього 1 1
Трудове навчання 9
11
Всього
Фізична культура 10
11
Всього
Всього 21 1 2 9

2012-2013 н.р

ІІ етап (районний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

Олімпіада клас Брали участь ІІ (районний )етап
І місце ІІ місце ІІІ місце
Українська мова та література 7 2 Гаркавенко В. Лахтіонова М.
8 1 Лалаян А.
9 1 Шевченко А.
10 1 Нагорна А.
11 1 Толмачова Ю.
Всього 6 4 1
Хімія 8 2 Лалаян А. Дуйловська А.
9 2 Вірменська Ар. Логінова В.
10 1 Смакула Я.
11 2 Дрібниця О. Сивачок А.
Всього 7 3
Біологія 8 2 Лалаян А. Юр’єва А.
9 2 Момотенко О. Курдіяш І.
10 2 Нагорна А. Смакула Я.
11 2 Сівачок А. Дрібниця О.
Всього 8 2 1 2
Англійська мова 8 1 Юр’єва А.
9 2 Момотенко О. Созонова А.
10 2 Нагорна А. Вишніцка О.
11 2 Буняк А. Нечай В.
Всього 7 4 2 1
Історія 7
8 2 Кузьменко В. Юр’єва А.
9 2 Вірменська Ал. Мишенін О.
10 1 Смакула Я.
11 2 Сівачок А. Усенко К.
Всього 7 3 1
Математика 6 1 Шилюк А.
7 2 Лахтіонова М. Царьова А.
8 2 Предко Д. Дуйловська А.
9 1 Созонова А.
10 1 Смакула Я
11 1 Мушаровський О.
Всього 8 4 1
фізика 7 2 Благушак Д. Рузанкова Р.
8 2 Дуйловська А. Лізніченко Є.
9 1 Рованова А.
10 1 Шилюк М.
11 2 Мушаровський О. Сівачок А.
всього 8 3 3 1
Правознавство 9 1 Романова А.
10 1 Бєляк О.
11 1 Усенко К.
всього 3 3
астрономія 10
11 1 Гончаренко Є.
Всього 1 1
Географія 7 4 Гаркавенко В. Царьова А. Благушак Д. Мішеніна В.
8 2 Лалаян А. Юр’єва А.
9 2 Мишенін О. Філатов Є.
10 1 Смакула Я.
11 1 Буняк А.
Всього 10 3 1
інформатика 9
10 1 Шилюк М.
11 1 Гончаренко Є.
всього 2 1
Екологія 11
Всього
Економіка 9 3 Шевченко А. Філатов Є. Курдіяш І.
10 3 Бєляк О. Смакула Я. Нагорна А.
11 4 Мушаровський О. Толмачова Ю. Момотенко В. Нечай В.
Всього 10 3 4 2
Світова література 8 1 Дуйловська А.
9 2 Підгорна Т. Романова А.
10 1 Нагорна А.
11 1 Дрібниця О.
Всього 5 2
Трудове навчання 9 1 Курдіяш І.
11
Всього 1 1
Фізична культура 10
11 2 Момотенко В. Лебедик Д.
Всього 2
Всього 83 32 16 9

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
2012-2013 н.р

Олімпіада клас Брали участь ІІІ (обласний)етап
І місце ІІ місце ІІІ місце
Українська мова та література 7 1 Гаркавенко В.
8 1 Лалаян А.
9 1 Шевченко А.
10
11
Всього 3 1
Хімія 8
9
10
11
Всього
Біологія 8
9
10
11
Всього
Англійська мова 8
9 1 Момотенко О.
10 1 Нагорна А.
11 1 Буняк А.
Всього 3 1 1
Історія 7
8 1 Юр’єва А.
9
10 1 Смакула Я.
11 1 Усенко К.
Всього 3 1
Математика 6
7
8 1 Дуйловська А.
9
10 1 Смакула Я.
11 1 Мушаровський О
Всього 3 3
фізика 7
8 1 Дуйловська А.
9
10
11 1 Мушаровський О
всього 2 1
Правознавство 9 1 Романова А.
10 1 Бєляк О.
11 1 Усенко К.
всього 3 1
астрономія 10
11
Всього
Географія 7
8
9 1 Філатов Є.
10 1 Смакула Я.
11 1 Буняк А.
Всього 3 2
інформатика 9
10
11
всього
Екологія 11
Всього
Економіка 9 1 Шевченко А.
10 1 Смакула Я.
11 1 Мушаровський О.
Всього 3 2 1
Світова література 8
9
10
11
Всього
Трудове навчання 9
11
Всього
Фізична культура 10
11
Всього
Всього 23 3 11
Олімпіада клас Брали участь ІІ (районний )етап
І місце ІІ місце ІІІ місце
Українська мова та література 7 1 Шилюк А.
8 1 Гаркавенко В.
9 1 Лалаян А.
10 1 Шевченко А.
11 1 Нагорна А.
Всього 5 4 1
Хімія 8 1 Гаркавенко В.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Романова А.
11 1 Смакула Я.
Всього 4 2 1 1
Біологія 8 1 Нагорна А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Курдіяш І.
11 2 Берест О. Нагорна А.
Всього 5 3 1
Англійська мова 8 1 Благушак Д.
9 1 Юр’єва А
10 1 Шибецька В.
11 1 Нагорна А.
Всього 4 4
Історія 7
8 2 Царьова А. Благушак Д.
9 2 Лалаян А. Юр’єва А
10 1 Вірменська Ар.
11 1 Нагорна А.
Всього 6 2 1 3
Математика 6 1 Царьов М.
7 1 Дядченко О.
8 1 Царьова А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Вірменська Ар.
11 1 Смакула Я.
Всього 6 5
фізика 7 1 Шилюк А.
8 1 Царьова А.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Шевченко А.
11 1 Козир В.
всього 5 3 1 1
Правознавство 9 1 Петрова І.
10 1 Романова А.
11 2 Уманська Т. Бєляк О.
всього 4 1 2 1
астрономія 10
11 1 Берест О.
Всього 1 1
Географія 7
8 2 Гаркавенко В. Благушак Д.
9 2 Юр’єва А. Дуйловська А.
10 2 Шевченко А. Курдіяш І.
11 2 Смакула Я. Вишніцька О.
Всього 8 3 1 2
інформатика 9 1 Шинковський Г.
10 1 Підгорна Т.
11 1 Шилюк М.
Всього 3
Екологія 11 1 Уманська Т.
Всього 1 1
Економіка 9 2 Предко Д. Кузьменко В.
10 2 Шевченко А. Курдіяш І.
11 2 Смакула Я. Вишніцька О.
Всього 6 3 3
Світова література 8 1 Гаркавенко В.
9 1 Дуйловська А.
10 1 Підгорна Т.
11 1 Нагорна А.
Всього 4 1 1
Трудове навчання 9 1 Біла К.
11 1 Смакула Я.
Всього 2 2
Фізична культура 10
11 2 Бєляк О. Чупіра Р.
Всього 2 2
Всього 65 34 15 8

Порівняльний аналіз ІІ (районних) етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад за 3 роки

Роки навчання Брали участь І місце ІІ місце ІІІ місце Всього призових місць
2012-2013 83 32 16 9 57
2013-2014 65 34 15 8 57
2014-2015 45306440

Порівняльний аналіз ІІІ (обласних) етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад за 3 роки

Роки навчання Брали участь І місце ІІ місце ІІІ місце Всього призових місць
2012-2013 23 - 3 11 14
2013-2014 21 1 2 9 12
2014-2015

Переможці XV Міжнародного конкурсу з української мовиімені Петра Яцика.

Участь в Конкурсі взяли 111 учнів з 23 загальноосвітніх навчальних закладів Новобузького району. Найвищий результат показали учні нашої гімназії.

Маємо 5 переможців та 2 призерів.

Подяка вручається переможцям ІІ (районного) етапу Конкурсу:
1. Дарій Катерині – учениці 2 (6) класу (вчитель - Королькова С.В.)
2. Дядченку Олександру - учню 4 (8) класу (вчитель - Горват О.В.)
3. Гаркавенку Владиславу - учню 5 (9) класу (вчитель - Горват О.В.)
4. Лалаян Амалії - учениці 6 (10) класу (вчитель - Королькова С.В.)
5. Філатову Євгену - учню 7 (11) класу (вчитель - Канівець О.В.)

За результатами ІІІ (обласного) етапу цього Конкурсу учні
Дарій Катерина
Дядченко Олександр
Гаркавенко Владислав
Лалаян Амалія
стали призерами.

Переможці V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Подяка вручається переможцям ІІ (районного) етапу Конкурсу:
1. Мушаровській Анастасії - учениці 3 (7) класу (вчитель - Горват О.В.)
2. Гаркавенку Владиславу - учню 5 (9) класу (вчитель - Горват О.В.)
3. Лалаян Амалії - учениці 6 (10) класу (вчитель - Королькова С.В.)

Крім того, Гаркавенко Владислав став переможцем ІІ (районного) етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого шевченківським дням в номінації «Література».
За результатами ІІІ (обласного) етапу цього Конкурсу учень 5 (9) класу Гаркавенко Владислав та учениця 6 (10) класу Лалаян Амалія стали призерами Конкурсу.

Кузьменко Владислав став призером ІІ (районного) етапу обласного Конкурсу «Сторінками поезії. Кобзареві струни».

Переможці інтелектуальних творчих конкурсів:

VМіжнародна природознавча гра «Геліантус» (координатор гри - Садова А.М.)

1. Дипломом абсолютного переможця та подарунком нагороджується Лалаян Амалія
2. Дипломом І ступеня та подарунком нагороджується Лізніченко Євгенія
3. Дипломом І ступеня та подарунком нагороджується Юр’єва Анна
4. Дипломом ІІ ступеня та подарунком нагороджується Кравченко Аліна

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН - ЮНІОР ЕРУДИТ»

Сертифікат з відмінним результатом вручається таким учням:

1. Дядченку Олександру
2. Гафуровій Елеонорі
3. Курдіяш Інні
4. Юрченко Анні
5. Підгорній Тетяні
6. Логіновій Вікторії
7. Захарчук Ірині
8. Вірменській Аліні
9. Вірменській Аріні
10. Пендіковській Анні
11. Романовій Анастасії
12. Пашиновій Анні
13. Шевченко Анастасії
14. Ухіній Дар’ї
15. Петровській Тетяні
16. Дубовому Єгору
17. Юр’євій Анні
18. Петровій Ірині
19. Кубко Сергію
20. Кравченко Аліні
21. Предку Дмитру
22. Лалаян Амалії
23. Дондовій Ангеліні
24. Звіник Яні
25. Шевченко Анастасії

Сертифікат з добрим результатом вручається таким учням:

1. Дідоренку Владиславу
2. Ярковій Ірині
3. Мироненко Анастасії
4. Торопу Роману
5. Мокряковій Ользі
6. Коренлі Яні
7. Мишеніну Олегу
8. Царьовій Анастасії
9. Нагорній Аліні
10. Хрипливій Альоні
11. Мишеніній Владі
12. Сябренку Антону
13. Гаркавенку Владиславу
14. Бричці Анастасії
15. Сидорчук Вікторії
16. Шевчуку Андрію
17. Дуйловській Анастасії
18. Романовій Анастасії
19. Орловській Анастасії

Сертифікат учасника отримують:

1. Чорний Олександр
2. Войцеховська Олена
3. Козенко Євген.

ХХІХ Інтелектуальний заочний Міжнародний конкурс «50 слів», організований дитячою громадською організацією «Гармонійний розвиток».

Подяка вручається учню 6 (10) класу Грицаю Антону, якийу Міжнародному турі серед 86 переможців завоював 11 місце.

Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Подяка вручається учениці 7 (11) класу Романовій Анастасії, яка захищала науково - дослідні роботи з фізики та астрономії і стала переможцем ІІ (районного) етапу Конкурсу.

Обласний конкурс учнівської творчості, присвячений Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

Подяка вручається учениці 2 (6) класу Немчинінова Марина, яка стала переможцем ІІ (районного) етапу Конкурсу в номінації «Поезія».
Подяка вручається учениці 1 (5) класу Гаркавенко Єлизаветі, яка стала переможцем ІІ (районного) етапу Конкурсу в номінації «Подарунок ВІЛ-інфікованій дитині».
Гаркавенко Єлизавета стала також переможцем ІІІ (обласного) етапу Конкурсу, була нагороджена Грамотою і цінним подарунком.

Турнір юних географів

Подяка вручається команді юних географів «32 –й меридіан».
Учні 6 (10) класу Біла Крістіна
Кравченко Аліна
Кузьменко Владислав
Предко Дмитро
Лалаян Амалія
Дубовий Єгор (учень 5 (9) класу)
стали переможцями ІІ (районного) і призерами ІІІ (обласного) етапів Турніру.

Всеукраїнські масові заходи

З метою активізації позакласної та позашкільної роботи з учнівською молоддю, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей відділом освіти та Новобузьким Центром позашкільної роботи дітей та юнацтва проведено 16 районних етапів масових заходів для учнів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.

Активну роботу по залученню учнів до участі в масових заходах провів педагогічний колектив Новобузької гімназії.

«В об'єктиві натураліста»(кер. Садова А.М.) :Фількевич Олександр - учень 2 (6) класу
Гаркавенко Владислав - учень 5 (9) класу
«Малі річки – життя України» (кер. Сухорукова Л. А.)Дуйловська Анастасія - учениця 6 (10) класу

«Парки – легені міст і сіл»Носик В.
Пікуль К.

Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) за темою «Збереження водних ресурсів України».

У районному етапі взяли участь 150 учасників агітбригад з 16 загальноосвітніх навчальних закладів району

Подяка вручаєтьсяекологічній агітбригаді «Краплинка» Новобузької гімназії в складі:
Мишеніної Влади,
Петровської Тетяни,
Нагорної Аліни,
Сябренка Антона,
Шевчука Андрія
(кер. Семеніхіна О.Г. Сухорукова Л.А.)
яка стала призером районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) загальноосвітніх навчальних закладів та була нагороджена грамотами відділу освіти Новобузької райдержадміністрації.

V обласний Фестиваль - конкурс сучасного танцю «Сучасні ритми»

Юрченко Анна (учениця 7 (11) класу) і Лагунець Влад стали переможцями ІІ (районного) етапу.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.