Ми за безпечний Інтернет

11 лютого відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". До цієї події долучилися учні 5-11 класів гімназії, обговорили це питання на годинах спілкування, переглянули відео-лекорій "Безпечний Інтетнет". Під час уроку інформатики учні 8-11 класів обговорили тему безпеки підлітків від сексуальних ризиків в мережі Інтернет "Інтимне селфі - жарт чи небезпечний ризик?" Для учнів 5-7 класів відбулася прес-конференція "Користним чи шкідливим є для нас Інтернет".

Маємо надію, що цей день навчив учнів правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.