Останній дзвоник-2020

Шановні учні, вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника. Для багатьох учнів він сповіщає про чудовий відпочинок - літні канікули. Бажаємо, щоб вони були незабутні, веселі, цікаві, сповнені яскравих вражень, а головне, безпечні!

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки - найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Тепер ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями та здобутками. Віримо, що ви реалізуєте свої задуми, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Бережіть себе та своїх рідних!

/Files/images/DSC_8546.JPG