Толерантність врятує світ

14 листопада, до Дня толерантності, учнівське самоврядування, представники центру з виховної роботи підготували та провели для всіх учнів гімназії лінійку "Толерантність врятує світ".

На Генеральній Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року була прийнята Декларація принципів толерантності та визнано необхідність впровадження толерантності в суспільство.

Толерантність - поступливість, активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства. Це мистецтво жити у світі несхожих людей та ідей. Це терпимість до думок, поведінки та поглядів нашого оточення.

Ми всі різні. Але потрібно бути терпимими одне до одного. Ми маємо багато прав, але не маємо права порушувати права інших.

Толерантність - найважливіша умова миру, злагоди та процвітання в родинах, колективах, всьому суспільстві.

/Files/images/л. толер.jpg

/Files/images/л. толер1.jpg