ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

4 червня на базі Мішково-Погорілівської санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. Вітовського району було відкрито обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

В грі взяли участь команди з 19 районів області. новобузький район представляла команда учнів Новобузької гімназії "Патріот" у складі Бобровник В., Каратєєв А., Киричишин М., Мушаровська А., Петрушенко А., Струц С., Царьов М., Шилівський А.

Наша команда здобула І місце у змаганні "Рятувальні роботи на воді" та ІІІ місце на дистанції "Орієнтування в плавнях". Усі учасники отримали сертифікати.

Дякуємо команді за достойний виступ, а також усім вчителям та тренерам, які допомогали з організацією та підготовкою.

/Files/images/джура о 9.jpg

/Files/images/джура о 11.jpg