Знайомство з поезією

2016 рік на Миколаївщині оголошено роком краян-ювілярів, адже наша замля багата іменами славних земляків-письменників. Це Спиридон Черкасенко та Степан Крижанівський , які народилися у Новому Бузі, це відомий гуморист Павло Глазовий, батьківщиною якого є Казанківський район, це кінорежисер і пиьменник Микола Вінграновський та багато інших митців.

15 вересня цього року працівники дитячої бібліотеки проводили літературні читання, присвячені вшануванню пам’яті письменників-ювілярів. На цей захід завітали учні 1(5) класу Новобузької гімназії. Сухорукова О Д., Кривошея О.А., Торопчина Л.В., Яремчук Т.С. ознайомили дітей із цікавими фактами з життя та творчими доробками Чайки Дніпрової, Анатолія Харлановича, Катерини Голубкової та Адріана Топорова.

П’ятикласникитакож готувалися до цього заходу. Романова Даша, Лисенко Даша, Коваленко Даша, Путік Даша, Місюк Роман, Арутюнян Артем, Гудим Анастасія, Нероденко Олександра із задоволенням читали улюблені вірші поетів-ювілярів.

Королькова С.В., учитель українськоїмови й літератури

Новобузької гімназії

/Files/photogallery/1313/CIMG4239.JPG/Files/photogallery/1313/CIMG4256.JPG /Files/photogallery/1313/CIMG4251.JPG /Files/photogallery/1313/CIMG4242.JPG /Files/photogallery/1313/CIMG4240.JPG