Участь Новобузької гімназії в естафеті "Рушник єдності"

/Files/images/ff9d018aae83fbc06b5feba5a75d8897_XL.jpg

Наша розповідь сьогодні про заклад, де в затишній та дружній атмосфері навчається в 7 класах 203 учня.

Ще на початку професійного становлення гімназії ми розуміли, що працюємо не лише в новій школі, а в навчальному закладі нового типу і змісту.

За короткий час гімназія змогла довести, що вона повністю відповідає вимогам освітнього процесу щодо способу навчання, виховання творення нової людини – громадянина України.

На наш погляд актуальним є висловлювання Віктора Гюго «Майбутнє в руках шкільного вчителя»

Педколектив гімназії складається з 24 висококваліфікованих педагогів, серед них вчителів вищої категорії – 22, 17 мають звання «Вчитель – методист», нагороджені нагрудним знаком « Відмінник освіти України» - троє педагогів.

Це відомі в місті та за його межами вчителі, майстри своєї справи.

П’ятеро з них в конкурсі професійної майстерності «Вчитель року» зайняли в різні роки ІІ місце в області, а вчитель математики Павлова І.Ф. посіла ІІІ місце в Всеукраїнському етапі цього конкурсу.

Наші педагоги брали участь у V Міжнародній виставці «Сучасні заклади - 2014», у обласному заочному конкурсі відеоматеріалів «Педагогічний досвід освітян району», у всеукраїнському конкурсі «Парк педагогічної майстерності», у обласному заочному конкурсі «Від творчого вчителя – до обдарованого учня». Цей перелік можна продовжувати і продовжувати, але хочу підкреслити, що наші вчителі стали дипломантами вказаних конкурсів. Вони є авторами публікацій у фахових виданнях.

Недарма в педагогіці вкоренилося твердження: «У педагога, який працює творчо – творчо розвинені учні»!

Цілеспрямована робота педколективу має свої результати:

За 14 років існування гімназію закінчили 245 учнів, з них 68 нагороджено золотою, 24 срібною медалями.

100% випускників гімназії вступають і успішно навчаються у вищих навчальних закладах Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Полтави, Вінниці. Навчаються наші випускники і за кордоном. І дуже приємно одержувати листи-подяки з вузів, студентами яких є наші випускники. Ми пишаємось їхніми успіхами. Частина з них залишилась у науці і сьогодні працюють над дисертаціями.

Вчителі математики звертаються за консультаціями до нашого випускника Степуха Віталія, який зараз викладає математику в Київському Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, є наші випускники серед працівників телеканалу «Інтер» - це стипендіат Кабінету міністрів України, місцева поетеса Ольга Грош.

Є серед них і успішні бізнесмени і держслужбовці. Особливо радує той факт, що частина з них після закінчення ВНЗ, повернулись працювати в рідне місто – Новий Буг.

Щорічно 100% наших випускників здають ЗНО. Закономірним, я вважаю, є те, що в рейтингу Навчальних закладів України за результатами ЗНО за 5 років з більш як 7800 навчальних закладів України наша гімназія посіла 208 місце, а в Миколаївській області – 5 , в районі – І місце.

Працюємо не тільки над розвитком інтелектуальних здібностей учня (а це участь в олімпіадах, конкурсах), значну увагу приділяємо всебічному розвитку особистості.

Наша гімназія – перш за все, єдина родина. А родини, без традицій, як відомо не існує.

Традиціями стали: свято першого та останнього дзвінків, посвята в гімназисти, Зоряний Олімп (на якому підбиваються підсумки участі гімназистів в предметних олімпіадах та конкурсах), свята осені, осінній бал.

Гімназійні традиції – це, в першу чергу, виховний елемент, а також наш імідж. В гімназії, з початку її заснування і до сьогоднішнього дня, встановлена учнівська форма єдиного зразка (до речі, колір учнівського піджака обговорювався колегіально «вчителі-учні-батьки». Зелений колір обрали не випадково. Відомо, що він символізує юність і надію. А ми цей колір пов’язуємо із нашим символом – могутнім величним дубом, що росте у дворі гімназії).

В гімназії створюються сприятливі умови для розвитку інтересів і нахилів кожної дитини. Індивідуальні вміння розвивають в різноманітних гуртках, секціях, різних конкурсах.

Традиції гімназії зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідного навчального закладу.

Останній рік є особливим з точки зору ведення виховної роботи в контексті нових викликів, що постали перед країною.

Гімназисти мають безпосереднє відчуття того, що відбувається в країні: їхні батьки та знайомі були мобілізовані; стали на захисті держави наші випускники, учасником бойових дій став і вчитель трудового навчання Коцюба Андрій Володимирович. Небайдужою для нас є доля України та її захисників. Волонтерська організація гімназії нагороджена грамотою.

Ви можете побачити яскраві миттєвості нашого життя.

Цей рік ознаменувався для нашого закладу тим, що ми пройшли атестацію і атестовані з відзнакою.

Для успішного функціонування закладу однією з умов є наявність відповідної матеріальної бази.

За роки існування гімназії замінені вікна і двері на енергозберігаючі. Класні кімнати оснащені меблями, придбані семи площинні аудиторні дошки. Для реалізації ІКТ 24 комп’ютери, 1 ІКК, 7 мультимедійних проекторів, 6 ноутбуків.

Це завдяки підтримці нашого засновника, батьків, спонсорів за що колектив гімназії їм щиро вдячний.

2016 рік – рік 25-річчя Незалежності України, а для нас це 15-річчя створення гімназії. Ми впевнено крокуємо вперед і девізом нашої роботи є: «Ми не намагаємося бути першими – ми намагаємося завтра стати кращими нас сьогоднішніх»

Новобузька гімназія. передає естафету «Рушник єдності» загальнообласної акції «Є хліб – є й життя»