2019-2020 навчальний рік

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

  • Шестопалова А., уч. 5 класу - І місце
  • Тарасюк А., уч. 6 класу - І місце
  • Туровець Д., уч. 7 класу - І місце
  • Гаркавенко М., уч. 8 класу - ІІІ місце
  • Дівуха Д., уч. 9 класу - ІІ місце
  • Савченко Я., 10 класу - І місце
  • Мушаровська Т., уч. 11 класу - ІІ місце


2018-2019 навчальний рік

Вітаємо Колесник Анну та Денищич Надію із зайнятими ІІ та ІІІ місцями відповідно у районному етапі захисту робіт в МАН у відділенні "Журналістика" Дякуємо дівчатам за цікаві роботи.

Районний етап

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

  • Паламарчук Є., 5лас - ІІ місце
  • Туровець Д., 6 клас - І місце
  • Дівуха Д., 8 клас - ІІІ місце
  • Гаркавенко Є., 9 клас - ІІІ місце
  • Басик Д., 9 клас - ІІ місце
  • Отрода Д., 10 клас - І місце

ХІХ Міжнародний конкурс української мови ім. П. Яцика

  • Король С., 5 клас - І місце
  • Мякенький А., 6 клас - ІІ місце
  • Каратєєва Д., 7 клас - ІІ місце
  • Завадська Т., 8 клас - ІІІ місце
  • Басик М., 9 клас - ІІІ місце
  • Галагуз Є., 10 клас - І місце
  • Салатенко Г., 11 клас - ІІ місце

2017 -2018 навчальний рік

І Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики "На урок"


Учасник Клас Результат
Атаходжаєва Вл.7Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Атаходжаєва Вал. 7 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Дівуха Д. 7 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Баланчук Ю. 8 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Басик М. 8 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Проценко А. 8 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Туровець Д. 5 Дипом ІІ ступеня Всеукранського рівня
Коваленко А. 5 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
Литвиненко О. 7 Сертифікат учасника
Герасімова Д. 7 Сертифікат учасника
Васильченко І. 7 Сертифікат учасника
Зінець А. 7 Сертифікат учасника
Шевченко В. 7 Сертифікат учасника
Волобоєв Р 7 Сертифікат учасника
Каратєєва Д. 6 Сертифікат учасника
Лисенко Д. 6 Сертифікат учасника
Горбачевський В. 8 Сертифікат учасника
Дрозденко В. 8 Сертифікат учасника
Лях О. 8 Сертифікат учасника
Богданов Ан.
8 Сертифікат учасника
Боровик Д. 8 Сертифікат учасника
Басик Д. 8 Сертифікат учасника
Левченко В.5 Сертифікат учасника
Сербін А. 5 Сертифікат учасника

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

Учасник Клас Результат
Ткаленко А. 5 Сертифікат учасника
Нікітін В. 5 Сертифікат учасника
Мушаровська Ю. 5 Сертифікат учасника
Бондаревська А. 5 Сертифікат учасника
Турчин Д. 5 Сертифікат учасника
Курдіяш Д. 5 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
М'якенький А. 5Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
Смоль М. 5Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Бухвак Д. 5 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Сербін А. 5Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
Журба Є.6 Сертифікат учасника
Романова Д. 6 Сертифікат учасника
Лисенко Д. 6 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
Отрода П. 6 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
Каратєєва Д. 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
Узун Ю. 7 Сертифікат учасника
Литвиненко О. 7 Сертифікат учасника
Атаходжаєва Вал. 7 Сертифікат учасника
Атаходжаєва Вл. 7 Сертифікат учасника
Завадський М. 7 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
Дяченко А. 7 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
Дівуха Д. 7 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Шилівський А. 8 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
Фількевич О. 9 Диплом ІІ супеня регіонального рівня
Пікуль К. 9 Диплом І ступеня регіонального рівня

Конкурс «Ми – Патріоти України»

Учасник Клас Результат
Романова Д. 2(6) І місце
Черватюк В. 6(10) ІІ місце
Дарій К. 5(9) ІІ місце
Філіпова Анна 5(9) ІІ місце
Мушаровська Т. 5(9) ІІ місце
Крамаренко В. 6(10) ІІ місце
Гаркавенко Є. 4(8) ІІ місце
Ливиненко О. 3(7) ІІ місце
Гудим А. 2(6) ІІ місце
Климік Я. 4(8) ІІ місце
Баланчук Ю. 4(8) ІІ місце
Дівуха Д. 3(7) ІІ місце
Лисенко Д. 2(6) ІІ місце

Вчитель-організатор Королькова С.В.

Міжнародна олімпіада «Всеосвіта Весна-2018»

Учасник Клас Результат
Орел В. 2(6) І місце
Путік Д. 2(6) І місце
Каратєєва Д. 2(6) І місце
Нероденко О. 2(6) І місце
Гаркавенко М. 2(6) ІІ місце
Загляда Я. 2(6) ІІ місце
Коваленко Д. 2(6) ІІ місце
Романова Д. 2(6) ІІ місце
Граб К. 2(6) ІІ місце
Салатенко А. 2(6) ІІ місце
Чернявська Є. 2(6) ІІ місце
Гудим А. 2(6) ІІІ місце
Лисенко Д. 2(6) ІІІ місце
Обуховська В. 2(6) ІІІ місце
Демчук С. 2(6) Учасник

Науково-практична конференція

Гран-прі за кращу роботу науково-практичної конференції отримала Павлюк Олена, учениця 6(10) класу у номінації "Українська література"

Гудим Анастасія, учениця 2(6) класу - І місце, робота у номінації "Біологія"

Граб Кирило, учень 2(6) класу - ІІ місце, робота у номінації "Біологія"

Литвиненко Олександра, учениця 3(7) класу - ІІІ місце, робота у номінації "Математика"

Міжнародна природознавча гра "Геліантус"

Дипломи ІІІ ступеня отримують такі учні:

Іванов Д., учень 5(9) класу

Дарій К., учениця 5(9) класу

Гаркавенко Є., учениця 4(8) класу.

Грамотою та подарунком за найкращий результат з фізики нагороджені:

Салатенко Г., учениця 6(10) класу

Проценко А., учениця 4(8) класу

Грамотою та подарунком за найкращий результат з хімії нагороджені:

Романова Д., учениця 2(6) класу

Мала Академія Наук

Районний етап

Подзігун Сніжана, учениця 6(10) класу - І місце у номінації "Географія"

Павлюк Олена, учениця 6(10) класу - І місце у номінації "Українська література"

Обласний етап

Подзігун Сніжана, учениця 6(10) класу - ІІ місце

XVII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої"

Номінація "Історія України та державотворення"

Павлюк Олена, учениця 10 класу, зайняла І місце в І (районному) етапі та ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі цього конкурсу.

Учнівська районна конференція "Літературні делікатеси"

Черватюк Вікторія, учениця 10 класу та Гаркавенко Єлизавета, учениця 8 класу - переможці учнівської конференції. Нагороджені дипломами.

Зональний етап Миколаївського обласного фестивалю дружин юних пожежних

Команда "Амазонки", у складі Черватюк В., Струц С., Кислякової Н., Колесник А., Мушаровської А., Салатенко А., зайняла ІІІ місце.

ХХ Всеукраїнський турнір юних істориків

У ІІ (обласному) етапі збірна команда Новобузького району, до складу якої входила учениця 10 класу Новобузької гімназії Салатенко А., зайняла ІІІ місце.

Районний етап обласного конкурсу поетичної творчості "Збережемо мир"

УчасникРезультат
Мотуз Ксенія ІІ місце
Лущишин Василь ІІ місце
Лисенко Дар'я ІІІ місце
Завадська Тетяна учасник конкурсу

Районний фестиваль-конкурс художньої творчості "Батьківська бандура"

Вокально-хоровий жанр. Солісти-вокалісти:

Лущишин В. - ІІ місце

Отрода Д. - ІІІ місце

Художнє читання

Лущишин В. -ІІ місце

Бригіда О. - ІІ місце

Колесник А. - ІІ місце

Подяку за участь у конкурсі отримують Отрода Д., Ткачов О., Завадська Т.

Друга Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»-2017

Учасник Клас Нагорода
1 Туровець Діана 5 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
2 Сербін Андрій 5 Сертифікат учасника
3 Левченко Вікторія 5 Сертифікат учасника
4 Курдіяш Дар'ї 5 Сертифікат учасника
5 Ганієва Анастасія 5 Сертифікат учасника
6 Бухвак Данііл 5 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
7 Журба Єлизавета 6 Сертифікат учасника
8 Ткачов Олександр 6 Сертифікат учасника
9 Обуховська Вікторія 6 Сертифікат учасника
10 Молошнєв Владисав 6 Сертифікат учасника
11 Місюк Роман 6 Сертифікат учасника
12 Луговцов Денис 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
13 Каратєєва Дар'я 6 Сертифікат учасника
14 Журба Данило 6 Сертифікат учасника
15 Гудим Анастасія 6 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
16 Граб Кирило 6 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
17 Філіпенко Вадим 7 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
18 Литвиненко Олександра 7 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
19 Коновалова Анастасія 7 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
20 Завадська Тетяна 7 Диплом І ступеня регіонального рівня
21 Гострик Світлана 7 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
22 Васильченко Інна 7 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
23 Атаходжаєва Владислава 7 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
24 Атаходжаєва Валерія 7 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
25Лях Олег 8 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
26 Сидорчук Юлія 8 Сертифікат учасника
27 Попач Олена 9 Сертифікат учасника
28 Фількевич Олександр 9 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
29 Денищич Надія 10 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
30 Сухара Каріна 10 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
31 Мироненко Анастасія 11 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
32 Лотоцька Олександра 11 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
33 Гафурова Елеонора 11 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

КласУчасник Результат
7(11) Дядченко О. Відмінний
7(11) Попов А. Відмінний
7(11) Тороп Р. Відмінний

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

Клас Учасник Результат (зайняте місце)
1(5) Туровець Д. ІІ
2(6) Каратєєва Д. І
3(7) Завадська Т. ІІ
4(8) Басік М. ІІ
5(9) Пікуль К. І
6(10) Крамаренко В. І
7(11) Орловська А. ІІІ

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

Клас Учасник Результат (зайняте місце)
1 (5) Туровець Д. ІІ
2 (6)Гудим А. ІІ
3 (7)Дівуха Д. ІІ
4 (8) Савченко Я. ІІ
5 (9) Отрода Д. ІІІ
6 (10) Мушаровська А. І
7 (11) Гафурова Е. ІІІ

Фотоконкурс "Права людини - мої права"

Гафурова Елеонора та Каратєєв Андрій брали участь у конкурсі фоторобіт "Права людини - мої права"

Каратєєв Андрій отримав сертифікат учасника, а Гафурова Елеонора - сертифікат переможця та грошову премію в розмірі 1000 грн.

wym-1512986888524

/Files/images/нагород.JPG

Конкурс творчості "Новорічна прикраса" та "Український сувенір"

wym-1512986288459

Переможці районного етапу Атоходжаєва Валерія та Атоходжаєва Владислава, учениці 7 класу. Роботу відправлено на обласний етап конкурсу.

"Різдвяний вінок"

/Files/images/DSCN1881.JPG

Савіцька Ліна та Коновалова Анастасія, учениці 7 класу зайняли ІІ місце з аплікацією "Трояндовий рай", виконаною в техніці "холодний фарфор"

/Files/images/DSCN1882.JPG

Романова Дар'я, учениця 6 класу зайняла ІІІ місце з аплікацією "Квітуча хатинка"

/Files/images/DSCN1880.JPG


Результативність учнів у районних та обласних творчих конкурсах

Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працелюбність – ось характерні риси учнів Новобузької гімназії. Начитані,ерудовані,наполегливі,вони не тільки вчаться на відмінно,а й беруть активну участь у житті.

2016 - 2017 навчальний рік

Результати VII Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник-2016"

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Романова Д. 5 Диплом І ступеня регіонального рівня
2 Місюк Р. 5 Сертифікат учасника
3 Граб К. 5 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
4 Гудим А. 5 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
5 Лисенко Д. 5 Диплом І ступеня регіонального рівня
6 Отрода П. 5 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
7 Луговцюв Д. 5 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
8 Гострик С. 6 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
9 Бушко О 6 Сертифікат учасника
10 Узун Ю. 6 Сертифікат учасника
11 Литвиненко О. 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
12 Атоходжаєва В. 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
13 Атоходжаєва Л. 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
14 Дяченко А. 6 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
15 Дівуха Д. 6 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
16 Кругляк І. 6 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
17 Гаркавенко Є. 7 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
18 Нечай О. 7 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
19 Сидорчук Ю. 7 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
20 Амбарцумян А. 7 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
21 Лущишин В. 8 Сертифікат учасника
22 Фількевич О. 8 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
23 Підуст С. 8 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
24 Чорний О. 10 Сертифікат учасника
25 Воротинцев І. 10 Сертифікат учасника

Результати Всеукраїнської гри з англійської мови «Пазли»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Лисенко Д. 5 Сертифікат учасника
2 Граб К. 5 Сертифікат учасника
3 Атаходжаєва Л. 6 Сертифікат учасника
4 Атаходжаєва В. 6 Сертифікат учасника
5 Дівуха Д. 6 Сертифікат учасника
6 Кругляк І. 6 Сертифікат учасника
7 Литвиненко О. 6 Сертифікат учасника
8 Федорчук Є. 6 Сертифікат учасника
9 Філіпенко В. 6 Сертифікат учасника
10 Нечай О. 7 Сертифікат учасника
11 Захаров К. 7 Сертифікат учасника
12 Діброва Д. 7 Сертифікат учасника
13 Лагодієнко В. 7 Сертифікат учасника
14 Дарій К. 8 Сертифікат учасника
15 Фількевич О. 8 Сертифікат учасника
16 Лущишин В. 8 Сертифікат учасника
17 Россолова А. 8 Сертифікат учасника
18 Тороп Р. 10 Сертифікат учасника
19 Гафурова Е. 10 Сертифікат учасника
20 Чумак Ю. 11 Диплом ІІІ місце регіонального рівня
21 Сидорчук В. 11 Сертифікат учасника

Результати Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бебрас»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода (диплом)
1 Дядченко О. 10 Високий результат
2 Попов А. 10 Добрий результат
3 Тороп Р. 10 Високий результат

Результати міжнародного фізичного конкурсу "Левеня"

за 2016-2017 н.р.

№ з/п Прізвище, ім'я Клас Нагорода
1 Юхименко Л. 8 Сертифікат учасника
2 Фількевич О. 8 Сертифікат учасника
3 Гаркавенко В. 11 Сертифікат учасника, добрий результат
4 Сидорчук В. 11 Сертифікат учасника, добрий результат

Результати конкурсу «Патріот 2017»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Лисенко Д. 5 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
2 Момотенко А. 5 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
3 Демчук С. 5 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
4 Завадська Т. 6 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
5 Завадський М. 6 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
6 Басик Д. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
7 Басик М. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
8 Момотенко В. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
9 Сухара К. 9 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
10 Басик А. 10 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»
11 Чорний О. 10 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Патріот»

Результати конкурсу з англійської мови «Грінвіч»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Гудим А. 5 Золотий сертифікат, еко-сумка «Грінвіч»
2 Луговцов Д. 5 Золотий сертифікат, еко-сумка «Грінвіч»
3 Демчук С. 5 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
4 Романова Д. 5 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
5 Атоходжаєва Л. 6 Срібний сертифікат, еко-кишенька «Грінвіч»
6 Дяченко А. 6 Бронзовий сертифікат, еко-кишенька «Грінвіч»
7 Атоходжаєва В. 6 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
8 Литвиненко О. 6 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
9 Філіпенко В. 6 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
10 Нечай О. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
11 Сидорчук Ю. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
12 Іванов С. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
13 Діброва Д. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
14 Горбачевський В. 7 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
15 Фількевич О. 8 Бронзовий сертифікат, еко-кишенька «Грінвіч»
16 Нагорна О. 8 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
17 Пікуль К. 8 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
18 Дарій К. 8 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
19 Подзігун С. 9 Бронзовий сертифікат, еко-кишенька «Грінвіч»
20 Киричишин М. 9 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
21 Мушаровська А. 9 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
22 Крамаренко В. 9 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
23 Дядченко О. 10 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
24 Орловська А. 10 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
25 Гафурова Е. 10 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»
26 Войцеховська О. 10 Сертифікат учасника, підставка для олівців «Грінвіч»

Результати участі учнів у Міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда 2016»

(укр. мова, англ. мова, рос. мова, математика, біологія, інформатика)

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Гудим А. 5 Диплом ІІ ступеня «Леви»
2 Путік Д. 5 Диплом ІІ ступеня «Леви»
3 Лисенко Д. 5 Диплом ІІ ступеня «Леви»
4 Романова Д. 5 Диплом ІІ ступеня «Леви»
5 Лисенко Д. 5 Диплом ІІ ступеня «Леви»
6 Захаров К. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
7 Нечай О. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
8 Жуков В. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
9 Чумак А. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
10 Дубінський Д. 7 Диплом І ступеня «Дракони»
11 Діброва Д. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
12 Дрозденко В. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
13 Баланчук Ю. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
14 Щербак Д. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
15 Сидорчук Ю. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
16 Лагодієнко В. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
17 Лях О. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
18 Гаркавенко Є. 7 Диплом ІІ ступеня «Леви»
19 Дарій К. 8 Диплом ІІ ступеня «Леви»
20 Кислякова Н. 9 Диплом ІІ ступеня «Леви»
21 Царьов М. 9 Диплом ІІІ ступеня «Сфінкси»
22 Васильєв О. 10 Диплом І ступеня «Дракони»
23 Гафурова Е. 10 Диплом ІІ ступеня «Леви»

Результати участі учнів у предметних олімпіадах «Олімпус»

Прізвище, ім’я Клас Предмет Нагорода
1 Луговцов Д. 5 Англійська мова Диплом учасника
2 Атаходжаєва Л. 6 Диплом учасника
3 Атаходжаєва В. 6 Диплом учасника
4 Дівуха Д. 6 Диплом учасника
5 Гаркавенко Є. 7 Диплом учасника
6 Захаров К. 7 Диплом учасника
7 Сидорчук Ю. 7 Диплом учасника
8 Фількевич О. 8 Диплом учасника
9 Кручина К. 8 Диплом учасника
10 Теребчук С. 9 Диплом учасника
11 Мушаровська А. 9 Диплом учасника
12 Лахтіонова О. 9 Диплом учасника
13 Тарасюк Р. 9 Диплом учасника
14 Воротинцев І. 10 Біологія Диплом учасника
15 Волобоєв Р. 6 Історія Диплом учасника
16 Завадський М. 6 Диплом учасника
17 Литвиненко О. 6 Диплом учасника
18 Гаркавенко Є. 7 Диплом учасника
19 Чумак А. 7 Диплом учасника
20 Сидорчук Ю. 7 Диплом учасника
21 Фількевич О. 8 Диплом учасника
22 Воротинцев І. 10 Хімія Диплом учасника

Результати міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

за 2016-2017 н.р.

№ з/п Прізвище, ім'я Клас Нагорода
1 Демчук С. 1(5) Сертифікат учасника
2 Луговцов Д. 1(5) Сертифікат учасника, відмінний результат
3 Сидорчук Ю. 3(7) Сертифікат учасника, відмінний результат
4 Нечай О. 3(7) Сертифікат учасника, добрий результат
5 Жуков В. 3(7) Сертифікат учасника, добрий результат
6 Чумак А. 3(7) Сертифікат учасника, відмінний результат
7 Фількевич О. 4(8) Сертифікат учасника, добрий результат
8 Тарасюк Р. 5(9) Сертифікат учасника
9 Струц С. 5(9) Сертифікат учасника, добрий результат
10 Мушаровська А. 5(9) Сертифікат учасника, добрий результат
11 Попов А. 6(10) Сертифікат учасника, відмінний результат
12 Гафурова Р. 6(10) Сертифікат учасника
13 Дівуха Д. 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат
14 Бушко О. 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат
15 Шевченко В. 2(6) Сертифікат учасника, відмінний результат
16 Завадська Т. 2(6) Сертифікат учасника, відмінний результат
17 Литвиненко О. 2(6) Сертифікат учасника
18 Волобоєв Р. 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат

Районний конкурс-захист учнівських проектів "Пам'яті героїв Майдану"

Подзігун Сніжана та Крамаренко Вікторія, учениці 9 класу, зайняли І місце в районному конкурсі-захисті учнівських проектів «Пам’яті героїв Майдану».

Конкурс-виставка "Новорічна композиція"

-Тарасюк Руслана, учениця 9 класу ,зайняла І місце в районному етапі обласного конкурсу-виставки «Новорічна композиція»

- Шепель Анастасія, учениця 9 класу ,зайняла І місце в районному етапі обласного конкурсу-виставки «Новорічна композиція»

Конкурс "В об'єктиві натураліста"

Тарасюк Руслана, учениця 9 класу, зайняла І місце в районному етапі обласного конкурсу «В об’єктиві натураліста».

Конкурс "Лідер року"

- Хриплива Альона, президент гімназійної організації Респубдіка ШКІД, зайняла 2 місце в районному конкурсі «Лідер року».

Фестиваль дружин юних пожежників

Дружина юних пожежників Новобузької гімназії « ГіДРАНТ»у складі: Лущишина Василя, Фількевича Олександра, Матюшина Богдана, Мушаровсько Тетяни, Васильєвої Валентини, Підуст Софії, здобула ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

Турнір юних географів

Команда «32 Меридіан» виборола 1 місце в районному турнірі та 2 місце в обласному турнірі юних географів. (Керівник - Сумарокова Ірина Володимирівна)

Міжнародна гра із світової літератури «Sunflover»

Традиційно учні гімназії беруть участь в альтернативних олімпіадах. За результатами участі у Міжнародній грі із світової літератури «Sunflover»:

  • Диплом І ступеня регіонального рівня отримали учениця 6 класу Дяченко Анастасія, учениця 9 класу Сухара Каріна.
  • Дипломом ІІ ступеня регіонального рівня виборов Дівуха Дмитро, учень 6класу, Нечай Олександр, учень 7 класу.Лахтіонова Олександра, учениця 9 класу,здобула диплом 2 ступеня Всеукраїнського рівня.


ІІ (районний) етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

7 учнів гімназії брали участь у цьому конкурсі. Маємо такі результати: 2 перших місця (Дарій К., уч. 8кл., Орловська А., уч. 10 кл.), 2 других місця (Крамаренко В., уч. 9 кл., Лахтіонова М., уч. 11 кл.), три третіх місця (Романова Д., уч. 5 кл., Литвиненко О., уч. 6 кл., Гаркавенко Є., уч. 7 кл.). Переможці районного етапу цього конкурсу будуть брати участь у обласному етапі.

XVII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

Учителі української мови та літератури Королькова С.В. та Горват О.В., Канівець О.В. підготували переможців районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

Маємо такі результати: 4 перших місця (Дівуха Д. уч. 6 кл., Савченко Я., уч. 7 кл., Мушаровська А., уч. 9 кл., Гаркавенко В., уч. 11 кл.), три других місця (Орел В., уч 5 кл., Дарій К., уч 8 кл., Дяченко О., уч. 6 кл.). Переможці районного етапу конкурсу Дівуха Д. та Мушаровська А. брали участь у ІІІ (обласному) етапі цього конкурсу. Результати очікуються.

Конкурс «Я – патріот України»

У листопаді 2016 р. учні гімназії Мушаровська А., Нагорна А. брали участь у ІІ (районному) етапі конкурсу «Я – патріот України». Обидві учениці вибороли І місце у районі, а Нагорна Аліна стала переможцем обласного конкурсу (вч. Горват О.В,)

Онлайн - конкурс Міксіке - Прангліміне

З 13 жовтня проводяться змагання з усного рахунку в режимі онлайн на освітньому сайті Міксіке. Учні нашого навчального закладу прийняли активну участь у цих змаганнях. Маємо такі результати за рейтинговою таблицею в віковій категорії 4-6 класи:

І етап
13.10. – 10.11.2016
клас місце Всього учасників - 850
Атоходжаєва Владислава 6 30
Орел Вікторія 5 40
Дяченко Анастасія 6 46
Атоходжаєва Валерія 6 52
Васильченко Інна 6 66
Павловський Євген 6 143
Гудим Анастасія 5 156
Луговцов Денис 5 167
ІІ етап
11.11. – 30.11. 2016
Всього учасників - 350
Атоходжаєва Владислава 6 14
Вікторія Орел 5 20
Гудим Анастасія 5 21
Атоходжаєва Валерія 6 23
Литвиненко Олександра 6 48
ІІІ етап
01.12 – 27.12. 2016
Всього учасників 200
Гудим Анастасія 5 12
Атоходжаєва Валерія 6 20
Атоходжаєва Владислава 6 24


2015-2016 навчальний рік


22 січня 2016 року відбувся ІІІ обласний етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

Конкурс проводився у двох номінаціях:

· «Література»

· «Історія України і державотворення"

Учениця 6(10) класу Нагорна Аліна виборола І місце у ІІ районному етапі цього конкурсу. Її роботу було направлено в область.

Вітаємо Нагорну Аліну і її керівника вчителя історії та правознавства Мельничук Т.А. з перемогою обласному етапі.

Дослідження Аліни присвячено проблемам державотворення в Україні, ідеї єднання українського народу. Роботу об’єднано темою патріотизму, що на сьогодні є досить актуальним.

Вчителю бажаємо творчої наснаги і талановитих учнів.


Переможці XV Міжнародного конкурсу з української мовиімені Петра Яцика.

Участь в Конкурсі взяли 111 учнів з 23 загальноосвітніх навчальних закладів Новобузького району. Найвищий результат показали учні нашої гімназії.

Маємо 5 переможців та 2 призерів.

Подяка вручається переможцям ІІ (районного) етапу Конкурсу:1. Дарій Катерині – учениці 2 (6) класу (вчитель - Королькова С.В.)2. Дядченку Олександру - учню 4 (8) класу (вчитель - Горват О.В.)3. Гаркавенку Владиславу - учню 5 (9) класу (вчитель - Горват О.В.)4. Лалаян Амалії - учениці 6 (10) класу (вчитель - Королькова С.В.)5. Філатову Євгену - учню 7 (11) класу (вчитель - Канівець О.В.)

За результатами ІІІ (обласного) етапу цього Конкурсу учніДарій КатеринаДядченко ОлександрГаркавенко ВладиславЛалаян Амаліястали призерами.

Переможці V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Подяка вручається переможцям ІІ (районного) етапу Конкурсу:1. Мушаровській Анастасії - учениці 3 (7) класу (вчитель - Горват О.В.)2. Гаркавенку Владиславу - учню 5 (9) класу (вчитель - Горват О.В.)3. Лалаян Амалії - учениці 6 (10) класу (вчитель - Королькова С.В.)

Крім того, Гаркавенко Владислав став переможцем ІІ (районного) етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого шевченківським дням в номінації «Література».За результатами ІІІ (обласного) етапу цього Конкурсу учень 5 (9) класу Гаркавенко Владислав та учениця 6 (10) класу Лалаян Амалія стали призерами Конкурсу.

Кузьменко Владислав став призером ІІ (районного) етапу обласногоКонкурсу «Сторінками поезії. Кобзареві струни».

Переможці інтелектуальних творчих конкурсів:

V Міжнародна природознавча гра «Геліантус» (координатор гри - Садова А.М.)

1. Дипломом абсолютного переможця та подарунком нагороджується Лалаян Амалія2. Дипломом І ступеня та подарунком нагороджується Лізніченко Євгенія3. Дипломом І ступеня та подарунком нагороджується Юр’єва Анна4. Дипломом ІІ ступеня та подарунком нагороджується Кравченко Аліна

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН - ЮНІОР ЕРУДИТ»

Сертифікат з відмінним результатом вручається таким учням:

1. Дядченку Олександру2. Гафуровій Елеонорі3. Курдіяш Інні4. Юрченко Анні5. Підгорній Тетяні6. Логіновій Вікторії7. Захарчук Ірині8. Вірменській Аліні9. Вірменській Аріні10. Пендіковській Анні11. Романовій Анастасії12. Пашиновій Анні13. Шевченко Анастасії14. Ухіній Дар’ї15. Петровській Тетяні16. Дубовому Єгору17. Юр’євій Анні18. Петровій Ірині19. Кубко Сергію20. Кравченко Аліні21. Предку Дмитру22. Лалаян Амалії23. Дондовій Ангеліні24. Звіник Яні25. Шевченко Анастасії

Сертифікат з добрим результатом вручається таким учням:

1. Дідоренку Владиславу2. Ярковій Ірині3. Мироненко Анастасії4. Торопу Роману5. Мокряковій Ользі6. Коренлі Яні7. Мишеніну Олегу8. Царьовій Анастасії9. Нагорній Аліні10. Хрипливій Альоні11. Мишеніній Владі12. Сябренку Антону13. Гаркавенку Владиславу14. Бричці Анастасії15. Сидорчук Вікторії16. Шевчуку Андрію17. Дуйловській Анастасії18. Романовій Анастасії19. Орловській Анастасії

Сертифікат учасника отримують:

1. Чорний Олександр2. Войцеховська Олена3. Козенко Євген.

ХХІХ Інтелектуальний заочний Міжнародний конкурс «50 слів», організований дитячою громадською організацією «Гармонійний розвиток».

Подяка вручається учню 6 (10) класу Грицаю Антону, якийу Міжнародному турі серед 86 переможців завоював 11 місце.

Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Подяка вручається учениці 7 (11) класу Романовій Анастасії, яка захищала науково - дослідні роботи з фізики та астрономії і стала переможцем ІІ (районного) етапу Конкурсу.

Обласний конкурс учнівської творчості, присвячений Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

Подяка вручається учениці 2 (6) класу Немчинінова Марина, яка стала переможцем ІІ (районного) етапу Конкурсу в номінації «Поезія».Подяка вручається учениці 1 (5) класу Гаркавенко Єлизаветі, яка стала переможцем ІІ (районного) етапу Конкурсу в номінації «Подарунок ВІЛ-інфікованій дитині».Гаркавенко Єлизавета стала також переможцем ІІІ (обласного) етапу Конкурсу, була нагороджена Грамотою і цінним подарунком.

Турнір юних географів

Подяка вручається команді юних географів «32 –й меридіан».Учні 6 (10) класу Біла КрістінаКравченко АлінаКузьменко ВладиславПредко ДмитроЛалаян АмаліяДубовий Єгор (учень 5 (9) класу)стали переможцями ІІ (районного) і призерами ІІІ (обласного) етапів Турніру.

Всеукраїнські масові заходи

З метою активізації позакласної та позашкільної роботи з учнівською молоддю, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей відділом освіти та Новобузьким Центром позашкільної роботи дітей та юнацтва проведено 16 районних етапів масових заходів для учнів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.

Активну роботу по залученню учнів до участі в масових заходах провів педагогічний колектив Новобузької гімназії.

«В об'єктиві натураліста»(кер. Садова А.М.) :Фількевич Олександр - учень 2 (6) класуГаркавенко Владислав - учень 5 (9) класу«Малі річки – життя України» (кер. Сухорукова Л. А.)Дуйловська Анастасія - учениця 6 (10) класу

«Парки – легені міст і сіл»Носик В.Пікуль К.

Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) за темою «Збереження водних ресурсів України».

У районному етапі взяли участь 150 учасників агітбригад з 16 загальноосвітніх навчальних закладів району

Подяка вручаєтьсяекологічній агітбригаді «Краплинка» Новобузької гімназії в складі:Мишеніної Влади,Петровської Тетяни,Нагорної Аліни,Сябренка Антона,Шевчука Андрія(кер. Семеніхіна О.Г. Сухорукова Л.А.)яка стала призером районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) загальноосвітніх навчальних закладів та була нагороджена грамотами відділу освіти Новобузької райдержадміністрації.

V обласний Фестиваль - конкурс сучасного танцю «Сучасні ритми»

Юрченко Анна (учениця 7 (11) класу) і Лагунець Влад стали переможцями ІІ (районного) етапу.


22 січня 2016 року відбувся ІІІ обласний етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

Конкурс проводився у двох номінаціях:

· «Література»

· «Історія України і державотворення"

Учениця 6(10) класу Нагорна Аліна виборола І місце у ІІ районному етапі цього конкурсу. Її роботу було направлено в область.

Вітаємо Нагорну Аліну і її керівника вчителя історії та правознавства Мельничук Т.А. з перемогою обласному етапі.

Дослідження Аліни присвячено проблемам державотворення в Україні, ідеї єднання українського народу. Роботу об’єднано темою патріотизму, що на сьогодні є досить актуальним.

Вчителю бажаємо творчої наснаги і талановитих учнів.


Вітаємо!

Хочеться сказати добрі слова про ученицю 10 класу Царьову Анастасію.

Це відмінниця навчання, дисциплінована, відповідальна, надійна, скромна і чесна людина. Переможець районних олімпіад з математики та географії, призер олімпіади «Інформаційні технології». Призер обласної олімпіади з математики (ІІ місце) та географії (ІІІ місце).

В Миколаєві з 29 лютого – 04 березня 2016 року проводилися відбірково-тренувальні збори переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і саме Царьову Анастасію було запрошено стати учасницею цих зборів з дисципліни математики.

Для навчання залучено викладачів провідних навчальних закладі області. На цих зборах готували команду до участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні розв’язували олімпіадні задачі з математики, писали контрольну роботу.

Сподіваємося, що Анастасія увійде до складу команди з математики , яка буде представляти Миколаївську область на Всеукраїнській олімпіаді.

А підготували до обласної олімпіади талановиті вчителі-математики: Погрібна Людмила Володимирівна та Павлова Інга Федорівна.

Бажаємо їм успіхів та перемог!


Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.