2018-2019 навчальний рік

Закінчуємо навчальний рік з відмінними результатами! Щиро вітаємо класний колектив 1(5) класу, класний керівник Козубенко Валентина Володимирівна, з перемогою у змаганнях класів, а також учня 5 класу Короля Сергія, який займає I місце в рейтинзі навчальних досягнень.

Ось і закінчився І навчальний семестр 2018-2019 навчального року. Час минув непомітно, перемог здобуто багато і можна підводити підсумки змагань акціонерних товариств класних колективів та рейтингу навчальних досягнень учнів.

Перше місце в рейтинзі навчальних досягнень займає учень 1(5) класу Король Сергій.

Клас-переможець - 1(5) клас.

Король Сергій та колектив 1(5) класу нагороджені грошовою премією в розмірі 300 грн.

За підсумками I семестру 2018-2019 н.р. маємо такі результати навчальних досягнень учнів:

Клас Кількість учнів Рівень навчальних досягнень Середній бал Коефіцієнт навченості Якісний показник
В Д С Н
1(5) 33 13 19 1 10,15 0,90 99%
2(6) 30 3 22 5 9,72 0,81 98%
3(7) 30 8 14 8 9,7 0,81 96%
4(8) 29 5 14 9 9,2 0,76 93%
5(9) 31 10 19 2 9,7 0,81 98%
6(10) 22 7 4 11 9,6 0,80 95%
7(11) 27 11 9 7 9,8 0,82 95%
всього 202 57 101 43 9,6 0,81 96%

На дошку пошани представлено таких учнів

1(5) клас

  • Король С.
  • Калашнікова С.
  • Яруш О.
  • Кривобок М.
  • Паламарчук Є.
  • Тарасюк А.

2(6) клас

  • М'якенький А.
  • Туровець Д.
  • Турчин Д.

3(7) клас

  • Каратєєва Д.
  • Гудим А.
  • Лисенко Д.
  • Романова Д.
  • Демчук С.

4(8) клас

  • Литвиненко О.
  • Завадська Т.
  • Герасімова Д.
  • Коновалова А.
  • Дівуха Д.

5(9) клас

  • Гаркавенко Є.
  • Басик М.
  • Басик Д.
  • Жуков В.
  • Баланчук Ю.

6(10) клас

  • Дарій К.
  • Філіпова А.
  • Галагуз Є.
  • Нагорна О.
  • Фількевич О.

7(11) клас

  • Подзігун С.
  • Салатенко Г.
  • Царьов М.
  • Черватюк В.
  • Кислякова Н.

2017-2018 навчальний рік

Звіт навчальних досягнень досягнень учнів за рік

Клас Кількість учнів у класі Рівень навчальних досягнень учнів Середній бал Якісний показник Коефіцієнт навченості
Н С Д В
5 29 5 13 12 10,18 96% 0,85
6 30 3 16 11 9,9 98% 0,82
7 29 5 18 7 8,9 91% 0,74
8 32 2 19 10 9,9 98% 0,83
9 32 3 18 11 9,6 97% 0,80
10 28 4 12 11 9,8 96% 0,81
11 19 1 11 7 10,12 98% 0,84
Всього 199 23 107 69 9,7 96% 0,81

Наші випускники - студенти-відмінники

Дуже приємно отримувати повідомлення про успіхи наших випускників, які навчаються у різних містах України та навіть за кордоном.

Одну таку радісну звістку ми отримали нещодавно з Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана про випускниць 2017 року Петровську Тетяну та Хрипливу Альону.

Адміністрація університету висловлює педагогічному колективу Новобузької гімназії щиру подяку за відмінну навчальну підготовку та виховання дівчат, які зараз навчаються за спеціальністю "Право"

Повний текст листа-подяки можна переглянути за посиланням

wym-1528288280945

І семестр 2016-2017 н.р.

Традиційно в кінці навчального семестру визначається рейтинг учнів гімназії як в класних колективах, так і загальногімназійний. Прізвища учнів кожного класу, які мають найвищий рівень навчальних досягнень, заносяться на загальногімназійну дошку пошани.

Найбільша кількість відмінників: 9 клас - 12 учнів, 11 клас - 10 учнів

Найменша кількість відмінників: 6 клас - 3 учня, 8 клас - 4 учня

За рейтингом класних колективів найкращі результати показав 1(5) клас, класний керівник Королькова Світлана Валентинівна. Класний колектив отримав грошову премію, яку додали для придбання ноутбуку в клас.

/Files/images/1 5 клас.png

Молодці! Так тримати!

Перші за рейтингом учні в класних колективах, прізвища яких занесені на дошку пошани "Майбутнє України"

Заголовок
Клас Прізвище, ім'я
11 (5)Гудим Анастасія
21 (5)Лисенко Дар'я
31 (5)Романова Дар'я
41 (5)Орел Вікторія
51 (5)Коваленко Дар'я
62 (6)Литвиненко Олександра
72 (6)Завадська Тетяна
82 (6)Дівуха Дмитро
92 (6)Коновалова Анастасія
103 (7)Гаркавенко Єлизавета
113 (7)Савченко Яна
123 (7)Жуков Володимир
133 (7)Зозуля Дар'я
143 (7)Басік Марія
153 (7)Щербак Дар'я
164 (8)Дарій Катерина
174 (8)Мушаровська Тетяна
184 (8)Нагорна Оксана
194 (8)Пікуль Катерина
204 (8)Валкова Вероніка
215 (9)Подзігун Сніжана
225 (9)Кислякова Надія
235 (9) Крамаренко Вікторія
245 (9)Царьов Максим
255 (9)Мушаровська Анастасія
265 (9)Сухара Каріна
276 (10)Гафурова Елеонора
286 (10)Дядченко Олександр
296 (10)Чорний Олександр
306 (10)Басік Андрій
316 (10)Тороп Роман
327 (11)Рузанкова Руслана
337 (11)Гаркавенко Владислав
347 (11)Нагорна Аліна
357 (11)Сидорчук Вікторія
367 (11)Царьова Анастасія

Перша десятка учнів за загальногімназійним рейтингом ( за навчальними досягненнями)

Прізвище та ім'я учняКласСередній бал
Дарій Катерина4 (8)11.53
Рузанкова Руслана
7 (11)11.53
Гаркавенко Єлизавета3 (7)11.47
Гаркавенко Владислав3 (7)11.47
Гудим Анастасія1 (5)11.42
Нагорна Аліна7 (11)11.42
Коновалова Анастасія2(6)11.40
Литвиненко Олександра2(6)11.40
Сидорчук Вікторія7 (11)11.37
Лисенко Дар'я1 (5)11.36

ІІ семестр 2015 - 2016 н.р.

Традиційно в кінці навчального року визначається рейтинг учнів гімназії як в класних колективах, так і загальногімназійний. Прізвища учнів кожного класу, які мають найвищий рівень навчальних досягнень, заносяться на загальногімназійну дошку пошани.

Перші за рейтингом учні в класних колективах,які занесені на гімназійну дошку пошани «Майбутнє України»

№ з/п Клас Прізвище, ім'я Рейтинговий бал
1 1(5) Дівуха Дмитро 11,07
2 1(5) Дмитрієнко Діана 11
3 1(5) Завадська Тетяна 11,28
4 1(5) Коновалова Анастасія 11,07
5 1(5) Литвиненко Олександра 11,42
6 2(6) Гаркавенко Єлизавета 11,47
7 2(6) Зозуля Дар'я 11,4
8 2(6) Басік Марія 11,27
9 2(6) Басік Дар'я 11,27
10 2(6) Савченко Яна 11,07
11 3(7) Дарій Катерина 11,68
12 3(7) Пікуль Катерина 11,21
13 3(7) Валкова Вероніка 10,89
14 3(7) Отрода Дар'я 10,79
15 3(7) Філіпова Анна 10,79
16 4(8) Подзігун Сніжана 11,5
17 4(8) Савіцька Яна 11,22
18 4(8) Крамаренко Вікторія 11,17
19 4(8) Царьов Максим 10,94
20 4(8) Мушаровська Анастасія 10,83
21 5(9) Гафурова Елеонора 11,15
22 5(9) Дядченко Олександр 11,05
23 5(9) Чорний Олександр 11
24 5(9) Васильєв Олександр 10,78
25 5((9) Басик Андрій 10,68
26 6(10) Рузанкова Руслана 11,47
27 6(10) Царьова Анастасія 11,42
28 6(10) Благушак Дар'я 11,26
29 6(10) Сидорчук Вікторія 11,26
30 6(10) Гаркавенко Владислав 11,21
317(11)Лалаян Амалія11,9
327(11)Юр'єва Анна11,52
337(11)Дуйловська Анастасія 11,33
347(11)Предко Дмитро11,29
357(11)Кравченко Аліна11,14
367(11)Грицай Антон11,05

Підсумки ділової гри «Акціонерні товариства», рейтингу класних колективів «Кращий клас», індивідуального рейтингу учнів гімназії «Шлях до успіху»

25 травня 2016 року рада лідерів гімназії ДЮО республіка «ШКІД» спільно з педагогічним колективом та радою гімназії підвела підсумки ділової гри «Акціонерні товариства», рейтингу класних колективів«Кращий клас», індивідуального рейтингу учнів гімназії «Шлях до успіху» за результатами 2015 - 2016 навчального року і вручили премію класу та учню – переможцю.

Переможцем акції став 2(6) клас (класний керівник Березовська Н.І.), в якому навчається 34 учня. Клас-переможець отримав грошову премію.

/Files/images/vtamo/Копия 01.JPG

В індивідуальному рейтингу учнів «Шлях до успіху» вже втретє перемогу здобула учениця 7(11) класу Лалаян Амалія (середній бал 11.9).

/Files/images/Scan-160530-0007 - копия (3).jpg

В гімназії започатковано нову традицію - відзначати грошовою премією учнів, які протягом навчального року жодного разу не пропустили навчальних занять. У 2015 - 2016 навчальному році таких учнів виявилося троє: Савіцька Ліна, учениця 1(5) класу, Баланчук Юлія, учениця 2(6) класу і Богданов Андрій, учень 2(6) класу.

Вітаємо переможців!

Результати міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

№ з/п Прізвище, ім'я Клас Нагорода
1 Баланчук Юлія 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат
2 Діброва Дмитро 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат
3 Горбачевський Віталій 2(6) Сертифікат учасника, відмінний результат
4 Жуков Володимир 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат
5 Лагодієнко Віктор 2(6) Сертифікат учасника, добрий результат
6 Момотенко Вєста-Ізабелла 2(6) Сертифікат учасника
7 Нечай Олександр 2(6) Сертифікат учасника, відмінний результат
8 Гриненко Анна 3(7) Сертифікат учасника, відмінний результат
9 Отрода Дар'я 3(7) Сертифікат учасника, відмінний результат
10 Фількевич Олександр 3(7) Сертифікат учасника
11 Струц Світлана4(8) Сертифікат учасника, відмінний результат
12 Тарасюк Руслана 4(8) Сертифікат учасника

Результати Всеукраїнської гри з англійської мови «Пазли»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Атаходжаєва Валерія 5 Диплом ІІ місце регіонального рівня
2 Атаходжаєва Влада 5 Диплом ІІ місце регіонального рівня
3 Дівуха Дмитро 5 Сертифікат учасника
4 Дяченко Анастасія 5 Сертифікат учасника
5 Литвиненко Олександра 5 Сертифікат учасника
6 Сидорчук Юлія 6 Диплом ІІ місце регіонального рівня
7 Гаркавенко Єлизавета 6 Диплом ІІІ місце регіонального рівня
8 Нечай Олександр 6 Диплом ІІІ місце регіонального рівня
9 Чумак Дар’я 6 Сертифікат учасника
10 Діброва Дмитро 6 Сертифікат учасника
11 Лагодієнко Віктор 6 Сертифікат учасника
12 Фількевич Олександр 7 Сертифікат учасника
13 Киричишин Михайло 8 Диплом ІІ місце регіонального рівня
14 Тарасюк Руслана 8 Сертифікат учасника
15 Денищич Надія 8 Сертифікат учасника
16 Шевченко Наталія 9 Сертифікат учасника
17 Дядченко Олександр 9 Сертифікат учасника
18 Гафурова Елеонора 9 Сертифікат учасника
19 Орловська Анастасія 9 Сертифікат учасника
20 Сидорчук Вікторія 10 Диплом ІІІ місце регіонального рівня
21 Біла Крістіна 11 Сертифікат учасника
22 Московцев Назар 11 Сертифікат учасника
23 Шинковський Григорій 11 Сертифікат учасника
24 Амбарцумян Артем 6 Сертифікат учасника

Учасники Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бебрас»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода (диплом)
1 Царьов Максим 8 Високий результат
2 Дядченко Олександр 9 Добрий результат
3 Тороп Роман 9 Добрий результат
4 Рубан Артем 9 Добрий результат
5 Предко Дмитро 11 Учасник

Учасники Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс-2016 – Весняна сесія»

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Подзігун Сніжана 8 Дипломи ( анг. мова ІІ, мат. ІІ)
2 Царьов Максим 8 Дипломи (мат.І,інф. ІІ)
3 Нагорна Аліна 10 Диплом ( біологія І)
4 Царьова Анастасія 10 Дипломи (анг. мов. ІІ, мат. І)
5 Дарій Катерина 7 Диплом(анг. мова І )

Результати VII Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник-2016"

Прізвище, ім’я Клас Нагорода
1 Арутюнян Грант 5 Сертифікат учасника
2 Завадський Михайло 5 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
3 Слободян Олег 5 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
4 Литвиненко Олександра 5 Сертифікат учасника
5 Гострик Світлана 5 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
6 Філіпенко Вадим 5 Сертифікат учасника
7 Дмитрієнко Діана 5 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
8 Дівуха Дмитро 5 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
9 Завадська Тетяна 5 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
10 Момотенко Веста 6 Сертифікат учасника
11 Щербак Дар’я 6 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
12 Дубінський Денис 6 Сертифікат учасника
13 Сидорчук Юлія 6 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
14 Гаркавенко Єлизавета 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
15 Чумак Андрій 6 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
16 Захаров Кирило 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
17 Діброва Дмитро 6 Сертифікат учасника
18 Горбачевський Віталій 6 Диплом І ступеня регіонального рівня
19 Фількевич Олександр 7 Сертифікат учасника
20 Валкова Вероніка 7 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
21 Дарій Катерина 7 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
22 Отрода Дар’я 7 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Результати конкурсу «Ми - патріоти»

№ з/п Прізвище, ім’я клас Кількість набраних балів Результат
1 Грицай Антон 11 97 Абсолютний
2 Лалаян Амалія 11 92 І місце
3 Юр’єва Анна 11 92 І місце
4 Дуйловська Анастасія 11 88 ІІ місце
5 Кузьменко Владислав 11 85 ІІ місце
6 Предко Дмитро 11 85 ІІ місце
7 Царьова Анастасія 10 97 Абсолютний
8 Дубовий Єгор 10 92 І місце
9 Благушак Дар’я 10 88 ІІ місце
10 Гафурова Елеонора 9 82 ІІ місце
11 Чорний Олександр 9 77 ІІ місце
12 Крамаренко Вікторія 8 86 ІІ місце
13 Подзігун Сніжана 8 81 ІІ місце
14 Савіцька Яна 8 72 ІІ місце
15 Царьов Максим 8 86 ІІ місце

І семестр 2015 - 2016 н.р.

Перші за рейтингом учні в класних колективах,які занесені на гімназійну дошку пошани «Майбутнє України»


з/п

Клас

Прізвище, ім’я учня

Рейтинговий

бал

1

1(5)

Литвиненко Олександра

11,21

2

1(5

Завадська Тетяна

11,14

3

1(5

Дівуха Дмитро

11.00

4

2(6)

Гаркавенко Єлизавета

11.4

5

2(6)

Зозуля Дар’я

11,27

6

2(6)

Басік Марія

11,066

7

2(6)

Басік Дар’я

11,066

8

2(6)

Щербак Дар’я

11

9

2(6)

Савченко Яна

10.86

10

3(7)

Дарій Катерина

11,56

11

3(7)

Пікуль Катерина

11,00

12

3(7)

Отрода Дар’я

10,72

12

3(7)

Валкова Вероніка

10,67

13

3(7)

Нагорна Оксана

10,61

14

4(8)

Подзігун Сніжана

11,41

15

4(8)

Крамаренко Вікторія

11

16

4(8)

СавіцькаЯна

11

17

4(8)

Царьов Максим

10,76

18

4(8)

Мушаровська Анастасія

10,65

19

4(8)

Теребчук Софія

10,47

20

4(8)

Струц Світлана

10.47

21

4(8)

Кушнір Катерина

10,47

22

5(9)

Гафурова Елеонора

11Ґ09

23

5(9)

Дядченко Олександр

10,94

24

5(9)

Чорний Олександр

10,94

25

5(9)

Васильєв Олександр

10,83

26

5(9)

Басік Андрій

10,66

27

6(10)

Рузанкова Руслана

11,36

28

6(10)

Царьова Анастасія

11,26

29

6(10)

Благушак Дар’я

11,21

30

6(10)

Гаркавенко Владислав

11,15

31

6(10)

Нагорна Аліна

11,05

32

6(10)

Сидорчук Вікторія

11,05

33

7(11)

Лалаян Амалія

11,89

34

7(11)

Юр’єва Анна

11,22

35

7(11)

Дуйловська Анастасія

11,11

36

7(11)

Грицай Антон

10,89

37

7(11)

Предко Дмитро

10,89

38

7(11)

Кравченко Аліна

10,78

/Files/images/mi_toboyu_pishamos/image-8ee801af6ef2cdf5e44c69ff6ac02b8d4193951dc3b86321174205de7b1df67c-V.jpg

Республіка «ШКІД» дякує всім учням, які активно боролися за звання «Кращий клас семестру», педагогічному колективу гімназії за допомогу в організації та проведенні акції,а також батьківській раді за виділені кошти для преміювання.


Наші досягнення

23 грудня 2015 року рада лідерів гімназії ДЮО республіка «ШКІД» спільно з педагогічним колективом та радою гімназії підвела підсумки ділової гри «Акціонерні товариства», рейтингу класних колективів «Кращий клас семестру», індивідуального рейтингу учнів гімназії «Шлях до успіху» за результатами першого півріччя і вручили премію класу та учню – переможцю.

Протягом першого семестру 7 класних колективів Новобузької гімназії змагалися за звання «Кращий клас семестру». Критеріями для оцінювання були успішність, поведінка та активна участь у житті гімназії.


Переможцем акції став 6(10) клас (класний керівник Горват О.В.), в якому навчається 26 дітей. Клас-переможець отримав грошову премію.

Амалія Лалаян

В індивідуальному рейтингу учнів «Шлях до успіху» другий раз поспіль перемогу здобула учениця 11 класу Лалаян Амалія (середній бал 11.88).

Результати роботи

Новобузької гімназії загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів

за І семестр 2015/2016 н.р.


Клас

Кількість учнів

Рівень навчальних досягнень

Середній

бал

Коефіцієнт

навченості

Якісний показник

В

Д

С

Н

1(5)

28

3

22

3

-

10

0,83

72%

2(6)

34

12

22

-

-

10,2

0,85

100%

3(7)

30

5

17

8

-

9,5

0,79

96%

4(8)

36

9

18

9

-

9,5

0,79

79%

5(9)

28

5

17

6

-

9,6

0,80

97%

6(10)

26

12

10

4

-

9,9

0,83

98%

7(11)

20

9

7

4

-

10,1

0,84

98%

всього

202

55

113

34

-

9,8

0,81

91%

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.