День Безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) - Разом для найкращого інтернету!

МетоюДня безпеки в Інтернетіє поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Наша гімназія не стала виключенням та долучилася до проведення Всесвітнього дня безпечного Інтернету.

Класні керівники під час дистанційного навчання в онлайн режимі на платформі Discord нагадали учням правила користування Інтернетом.

Старшокласники разом з вчителями інформатики долучилися до практичної конференції «Розумне та безпечне використання Інтернет –ресурсів». Учні старших класів визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

Молодші гімназисти на уроках малювання намалювали малюнки «Безпечний Інтернет – це наш вибір».