Продзвенів Останній Дзвоник

Вітаємо гімназійну родину!

Пролунав останній дзвоник! Закінчився 2016-2017 навчальний рік! Усі радіють літу!

На святі Останнього Дзвоника було нагороджено учнів, які показали відмінні результати в навчанні та приймали участь у різномінітних конкурсах та проектах.

Учні продемонстрували свої таланти - привітали присутніх веселими піснями та запальними танцями.

У котре гімназія проводжає учнів за поріг. Особливі привітання почули учні 11 класу - випускники 11 класу. Також класний керівник Горват Олена Вікторівна отримала від депутата обласної ради Бриченка І.В. сертифікат на поїздку до Верховної Ради України.

/Files/photogallery/1343/остдз16.jpg

Бажаємо вчителям, учням та батькам веселих, цікавих, щасливих канікул! Набираймося натхнення, сил, запалу на нові звершення!

Вам, наші випускники, відмінних результатів ДПА та ЗНО! Нехай обраний вами шлях буде легким і сповненим успіхів та перемог!

/Files/photogallery/1343/остдз2.jpg

/Files/photogallery/1343/остдз3.jpg